forumstrona www, moje kontomoje kontoKarta SIM przestała działać. Co zrobić ?

Karta SIM przestała działać. Co zrobić ?

 

Karta SIM przestała działać. Co zrobić ? (2017-09-18 23:32)

W maju 2017 zakupiłem starter njumobile, doładowałem kartę SIM kwotą 40 zeta, dostałem potwierdzenie, że usługa "konto ważne powieki" została włączona, a kilka minut potem zarejestrowałem ten starter na siebie. Kilka dni później wywiozłem kartę za granicę w starym telefonie Samsung E900. W tym też telefonie karta spędziła następne 4 miesiące. W tym czasie bateria zdechła do tego stopnia, że telefon nie pamiętał daty.
W dniu 17 września włączyłem go, gdyż - no właśnie - używam tej karty TYLKO I WYŁĄCZNIE do otrzymywania kodów autoryzacyjnych z mojego banku. Niestety karta nie zamierza działać. Nie pomogła ręczna próba wyszukania zagranicznej sieci i zarejestrowania się w niej. Dostępne sieci telefon znalazł, ale próba rejestracji nie powiodła się. 
Najgorsze jest to, że nie znam numeru "telefonu" tej karty. Ten numer był zapisany tylko w moim banku w celu doładowań. Aby jednak wyświetlić cały ten numer na stronie swojego konta muszę wpisać kod autoryzacyjny, który... został wysłany na tę kartę. A ta przecież NIE DZIAŁA !! 


Co zrobić i jakie mogą być przyczyny takiego stanu rzeczy ? Czy ktoś jest w stanie mi pomóc ?

~maniek

 

Karta SIM przestała działać. Co zrobić ? (2017-09-19 12:09)

A w innym telefonie?

 

Karta SIM przestała działać. Co zrobić ? (2017-10-10 14:44)

Moja karta nie działa od jakiegos czasu. Dzwoniąc na mój numer na karte mam komunikat, że nie ma takiego numeru. Podobnie niedostępne są informacje na moim koncie. Na koncie jest komunikat, że konto będzie jeszcze aktywne tylko 18 dni. Nie wiem o co chodzi. Gdy aktywowalam telefon na kartę miałam informację od doradcy nju, że z telefonu można korzystać dożywotnio. Nie mogę sprawdzić, ale na pewno doładowywałam konto i nie zostały wykorzystane środki. Proszę o pilne wyjaśnienie tej sytuacji. Nadmieniam, że jest to mój drugi telefon, pierwszy mam na abonament a z tego na kartę korzystała moja Mama.w

 

Karta SIM przestała działać. Co zrobić ? (2017-10-11 13:12)

to jest odpowiedź na post:

Proszę o pilne wyjaśnienie tej sytuacji.




Proszę bardzo, wyjaśniam: reklamacje zgłaszaj do BOK. Tutaj jest forum użytkowników.

odpowiedź

Karta SIM przestała działać. Co zrobić ? | ~maniek (18.09.2017, 23:32)

W maju 2017 zakupiłem starter njumobile, doładowałem kartę SIM kwotą 40 zeta, dostałem potwierdzenie, że usługa "konto ważne powieki" została włączona, a kilka minut potem zarejestrowałem ten starter na siebie. Kilka dni później wywiozłem kartę za granicę w starym telefonie Samsung E900. W tym też telefonie karta spędziła następne 4 miesiące. W tym czasie bateria zdechła do tego stopnia, że telefon nie pamiętał daty.
W dniu 17 września włączyłem go, gdyż - no właśnie - używam tej karty TYLKO I WYŁĄCZNIE do otrzymywania kodów autoryzacyjnych z mojego banku. Niestety karta nie zamierza działać. Nie pomogła ręczna próba wyszukania zagranicznej sieci i zarejestrowania się w niej. Dostępne sieci telefon znalazł, ale próba rejestracji nie powiodła się. 
Najgorsze jest to, że nie znam numeru "telefonu" tej karty. Ten numer był zapisany tylko w moim banku w celu doładowań. Aby jednak wyświetlić cały ten numer na stronie swojego konta muszę wpisać kod autoryzacyjny, który... został wysłany na tę kartę. A ta przecież NIE DZIAŁA !! 


Co zrobić i jakie mogą być przyczyny takiego stanu rzeczy ? Czy ktoś jest w stanie mi pomóc ?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

18 gości i 0 zalogowanych użytkowników