forumnju z rachunkiemofertazmiana pakietu a "im dłużej tym lepiej"

zmiana pakietu a "im dłużej tym lepiej"

 

zmiana pakietu a "im dłużej tym lepiej" (2018-06-15 17:32)


Witam,
na początku chciałem zaznaczyć, że przeszukałem forum i nigdzie nie znalazłem odpowiedzi na swoje pytanie, stąd zakładam nowy wątek.
Obecnie posiadam pakiet "najwięcej-nie więcej niż 39zł", w którym uzbierałem już 60 GB internetu (staż powyżej 24 m-cy), mam włączoną usługę "im więcej tym lepiej".
Chciałbym zmienić pakiet na "najwięcej-nie więcej niż 29zł", gdzie tego internetu po 2 latach jest 30 GB.
I tu moje pytanie: jeżeli zmienię pakiet na mniejszy, to stracę owe 30 GB, czy dalej zostanę przy 60 GB?
Z góry dzięki za pomocne informacje.
Pozdrawiam.

 

zmiana pakietu a "im dłużej tym lepiej" (2018-06-16 08:38)

Jeżeli zmienisz usługę na Wszystko nie więcej niż 29 zł, będziesz miał 30 GB. 

odpowiedź

zmiana pakietu a " | im dłużej tym lepiej" (obodzin)


Witam,
na początku chciałem zaznaczyć, że przeszukałem forum i nigdzie nie znalazłem odpowiedzi na swoje pytanie, stąd zakładam nowy wątek.
Obecnie posiadam pakiet "najwięcej-nie więcej niż 39zł", w którym uzbierałem już 60 GB internetu (staż powyżej 24 m-cy), mam włączoną usługę "im więcej tym lepiej".
Chciałbym zmienić pakiet na "najwięcej-nie więcej niż 29zł", gdzie tego internetu po 2 latach jest 30 GB.
I tu moje pytanie: jeżeli zmienię pakiet na mniejszy, to stracę owe 30 GB, czy dalej zostanę przy 60 GB?
Z góry dzięki za pomocne informacje.
Pozdrawiam.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

37 gości i 1 zalogowanych użytkowników