forumnju z rachunkiemofertaprzeniesienie numeru

przeniesienie numeru

 

przeniesienie numeru (2014-02-20 19:56)

Witam.
Czy po jakimś czasie można zastąpić nowy numer zakupiony w Nju numerem od innego operatora (Heyah)?
Chodzi mi o to, czy można zrobić to w sposób pomijający podpisywanie kolejnej umowy. Czyli: podpisuje umowę z Nju i dostaję numer z Nju, ale po sprawdzeniu, czy wszystko jest okay z Nju ,chcę przenieść stary numer (Heyah), który zastąpi ten, na który podpisałem umowę.
Czy jest taka możliwość, czy trzeba będzie podpisać nową umowę z przeniesieniem numeru?
Z góry dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam.

~pawełcio

 

przeniesienie numeru (2014-02-20 22:49)

I tak przy przenoszeniu numeru będziesz musiał podpisać upoważnienie, więc co za różnica ?

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~coookiemauve

 

przeniesienie numeru (2014-03-07 19:54)

Wyjaśnij. Przy przenoszeniu numeru, dałeś dyspozycję do nju żeby przenieśli numer za Ciebie. Jeżeli tak...to czekaj. Wszystko w swoim czasie.

odpowiedź

przeniesienie numeru | ~pawełcio (20.02.2014, 19:56)

Witam.
Czy po jakimś czasie można zastąpić nowy numer zakupiony w Nju numerem od innego operatora (Heyah)?
Chodzi mi o to, czy można zrobić to w sposób pomijający podpisywanie kolejnej umowy. Czyli: podpisuje umowę z Nju i dostaję numer z Nju, ale po sprawdzeniu, czy wszystko jest okay z Nju ,chcę przenieść stary numer (Heyah), który zastąpi ten, na który podpisałem umowę.
Czy jest taka możliwość, czy trzeba będzie podpisać nową umowę z przeniesieniem numeru?
Z góry dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

24 gości i 0 zalogowanych użytkowników