forumnju z rachunkiemofertaPołączenia z Polski za granicę

Połączenia z Polski za granicę

 

Połączenia z Polski za granicę (2018-06-04 14:52)

Witam,  moje pytanie dotyczy wysyłania sms oraz wykonywania połączeń z Polski za granicę (konkretnie Norwegia) niestety nie udało mi się znaleźć jasnej odpowiedzi stąd też piszę do Państwa. Czy wysyłanie sms z Polski na polski nr za granicę powoduje naliczanie u mnie dodatkowych kosztów? Czy potrzebna jest w takim przypadku aktywacja roamingu?
I jeżeli roaming byłby potrzebny to w jaki sposób mogę aktywować go bez super pinu?
Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam. 

 

Połączenia z Polski za granicę (2018-06-04 23:08)

Roaming jest wtedy, kiedy Ty wyjeżdżasz za granicę, wówczas płacisz tak jak w kraju, pod warunkiem, że połączenia są wykonywane w strefie 1 (UE).  Kiedy dzwonisz z Polski na numer zagraniczny, wówczas to będzie połączenie międzynarodowe. Tak samo jest w przypadku SMS-ów. Połączenia międzynarodowe są dodatkowo płatne, poza limitem, który masz w usłudze obniżającej koszty połączeń. 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Połączenia z Polski za granicę (2018-06-04 23:08)

Roaming jest wtedy, kiedy Ty wyjeżdżasz za granicę, wówczas płacisz tak jak w kraju, pod warunkiem, że połączenia są wykonywane w strefie 1 (UE).  Kiedy dzwonisz z Polski na numer zagraniczny, wówczas to będzie połączenie międzynarodowe. Tak samo jest w przypadku SMS-ów. Połączenia międzynarodowe są dodatkowo płatne, poza limitem, który masz w usłudze obniżającej koszty połączeń. Koszt minuty połączenia wykonanego na norweski numer komórkowy wynosi 2.27 zł, stacjonarny 1.67 zł, naliczanie jest minutowe, za wysłanego na numer norweski SMS-a zapłacisz 0.50 zł. Pozdrawiam :)

[edytowane przez pilotka o 23:20 w dniu 2018-06-04]
 

Połączenia z Polski za granicę (2018-06-05 10:20)

A wysyłając z Polski na polski nr ale do osoby za granicą? Czy są jakieś dodatkowe koszty? 

 

Połączenia z Polski za granicę (2018-06-05 10:50)

Nie ma, wtedy płacisz tak jak w kraju .

odpowiedź

Połączenia z Polski za granicę | gość1528116768862 (04.06.2018, 14:52)

Witam,  moje pytanie dotyczy wysyłania sms oraz wykonywania połączeń z Polski za granicę (konkretnie Norwegia) niestety nie udało mi się znaleźć jasnej odpowiedzi stąd też piszę do Państwa. Czy wysyłanie sms z Polski na polski nr za granicę powoduje naliczanie u mnie dodatkowych kosztów? Czy potrzebna jest w takim przypadku aktywacja roamingu?
I jeżeli roaming byłby potrzebny to w jaki sposób mogę aktywować go bez super pinu?
Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam. 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

29 gości i 0 zalogowanych użytkowników