forumnju z rachunkiemofertaPołączenia z Polski za granicę

Połączenia z Polski za granicę

 

Połączenia z Polski za granicę (2018-06-04 14:52)

Witam,  moje pytanie dotyczy wysyłania sms oraz wykonywania połączeń z Polski za granicę (konkretnie Norwegia) niestety nie udało mi się znaleźć jasnej odpowiedzi stąd też piszę do Państwa. Czy wysyłanie sms z Polski na polski nr za granicę powoduje naliczanie u mnie dodatkowych kosztów? Czy potrzebna jest w takim przypadku aktywacja roamingu?
I jeżeli roaming byłby potrzebny to w jaki sposób mogę aktywować go bez super pinu?
Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam. 

 

Połączenia z Polski za granicę (2018-06-04 23:08)

Roaming jest wtedy, kiedy Ty wyjeżdżasz za granicę, wówczas płacisz tak jak w kraju, pod warunkiem, że połączenia są wykonywane w strefie 1 (UE).  Kiedy dzwonisz z Polski na numer zagraniczny, wówczas to będzie połączenie międzynarodowe. Tak samo jest w przypadku SMS-ów. Połączenia międzynarodowe są dodatkowo płatne, poza limitem, który masz w usłudze obniżającej koszty połączeń. 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Połączenia z Polski za granicę (2018-06-04 23:08)

Roaming jest wtedy, kiedy Ty wyjeżdżasz za granicę, wówczas płacisz tak jak w kraju, pod warunkiem, że połączenia są wykonywane w strefie 1 (UE).  Kiedy dzwonisz z Polski na numer zagraniczny, wówczas to będzie połączenie międzynarodowe. Tak samo jest w przypadku SMS-ów. Połączenia międzynarodowe są dodatkowo płatne, poza limitem, który masz w usłudze obniżającej koszty połączeń. Koszt minuty połączenia wykonanego na norweski numer komórkowy wynosi 2.27 zł, stacjonarny 1.67 zł, naliczanie jest minutowe, za wysłanego na numer norweski SMS-a zapłacisz 0.50 zł. Pozdrawiam :)

[edytowane przez pilotka o 23:20 w dniu 2018-06-04]
 

Połączenia z Polski za granicę (2018-06-05 10:20)

A wysyłając z Polski na polski nr ale do osoby za granicą? Czy są jakieś dodatkowe koszty? 

 

Połączenia z Polski za granicę (2018-06-05 10:50)

Nie ma, wtedy płacisz tak jak w kraju .

odpowiedź

Połączenia z Polski za granicę | gość1528116768862 (05.06.2018, 10:20)

A wysyłając z Polski na polski nr ale do osoby za granicą? Czy są jakieś dodatkowe koszty? 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

34 gości i 0 zalogowanych użytkowników