forumnju z rachunkiemusługiSMS o wykorzystanie limitu GB w Unii bez wyjazdu

SMS o wykorzystanie limitu GB w Unii bez wyjazdu

 

SMS o wykorzystanie limitu GB w Unii bez wyjazdu (2018-05-22 13:49)

Na początku okresu rozliczeniowego dostaję SMS'a "Wykorzystałeś cały limit GBdostępny w cyklu rozliczeniowym(...)w roamingu w strefie I. Od teraz transmisja jest zablokowana.

Tyle, że przebywam w Polsce dość daleko od granic. Jak sprawdzam stan konta to mam że doszedłem do 19zł za rozmowy i internet i dalej powinienem mieć za darmo .... Dawniej dostawalem SMSy które o tym mnie własnie informowały.

Pytanie o tyle istotne, że wybieram się chyba za granicę i chciałbym tam wykorzystać przysługujące mi 1,23GB ....

 

SMS o wykorzystanie limitu GB w Unii bez wyjazdu (2018-05-22 15:04)




1,23 GB w ramach pakietu głównego do wykorzystania w roamingu w UE

czytaj to 10 razy a zrozumiesz.

~lem

 

SMS o wykorzystanie limitu GB w Unii bez wyjazdu (2018-05-22 16:56)

jak patrze to wykorzystałem całe 60MB od początku okresu rozliczeniowego ....

~jerry1

 

SMS o wykorzystanie limitu GB w Unii bez wyjazdu (2018-05-22 23:56)

To może być błąd. Prześlij zrzut ekranu, jak wygląda zużycie pakietu.

odpowiedź

SMS o wykorzystanie limitu GB w Unii bez wyjazdu | jerry1 (22.05.2018, 13:49)

Na początku okresu rozliczeniowego dostaję SMS'a "Wykorzystałeś cały limit GBdostępny w cyklu rozliczeniowym(...)w roamingu w strefie I. Od teraz transmisja jest zablokowana.

Tyle, że przebywam w Polsce dość daleko od granic. Jak sprawdzam stan konta to mam że doszedłem do 19zł za rozmowy i internet i dalej powinienem mieć za darmo .... Dawniej dostawalem SMSy które o tym mnie własnie informowały.

Pytanie o tyle istotne, że wybieram się chyba za granicę i chciałbym tam wykorzystać przysługujące mi 1,23GB ....
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

266 gości i 0 zalogowanych użytkowników