Stan konta

 

Stan konta (2016-12-18 16:06)

Sprawdzając stan konta najczęściej mam taki komunikat "Nie udało się pobrać danych, spróbuj ponownie później." Kiedyś to była rzadkość teraz norma. Dlaczego? Jak mogę inaczej sprawdzić stan mojego konta? Mam Nju z rachunkiem.

 

Stan konta (2016-12-18 19:36)

Zgłoś reklamację do BOK Nju, zamiast pisać do innych forumowiczów.

 

Stan konta (2016-12-24 11:21)

Jasne, że zgłosiłem, poprzez formularz kontaktowy. Nie doczekałem się odpowiedzi, pewnie Nju ma mnie w... głębokim poważaniu i stąd pytanie na forum.

 

Stan konta (2016-12-25 15:30)

Operator ma na udzielenie odpowiedzi na reklamację do 30 dni, więc czasem trzeba uzbroić się z cierpliwość.
Forumowicze nie pomogą w tej sprawie, bo tu pomóc może tylko sam operator, chyba, że tak jak "samo się" zepsuło to też "samo się" naprawi, bo tak było u mnie na jednym z numerów.

 

Stan konta (2016-12-30 12:29)

Wygląda na to ze trzeba czekać na "samosie" :(  Tymczasem strona działa coraz gorzej, teraz nic nie mogę zrobić w "moje konto" Cokolwiek wybiorę w tej zakładce wyskakuje mi na czerwono znany i nielubiany komunikat <cite class="content">"Nie udało się pobrać danych, spróbuj ponownie później."  </cite>
Mam nadzieję, że to tylko awaria a nie celowe działanie operatora, bo trzeba będzie szukać nowego :(

 

Stan konta (2016-12-30 21:04)

U mnie problem "Nie udało się pobrać danych" występuje sporadycznie i w zasadzie jednorazowo.
Kiedyś w innym wątku ktoś pisał, że należy wyczyścić pliki tymczasowe i ciasteczka lub pomaga zmiana przeglądarki.
U mnie pliki tymczasowe cookies są kasowane automatycznie, więc może dlatego sporadycznie dotyka mnie ten problem.
Spróbuj te sposoby u siebie, może zadziała od ręki.

 

Stan konta (2018-12-27 14:20)

to jest odpowiedź na post:

Sprawdzając stan konta najczęściej mam taki komunikat "Nie udało się pobrać danych, spróbuj ponownie później." Kiedyś to była rzadkość teraz norma. Dlaczego? Jak mogę inaczej sprawdzić stan mojego konta? Mam Nju z rachunkiem.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~barmos

odpowiedź

Stan konta | dardec (18.12.2016, 16:06)

Sprawdzając stan konta najczęściej mam taki komunikat "Nie udało się pobrać danych, spróbuj ponownie później." Kiedyś to była rzadkość teraz norma. Dlaczego? Jak mogę inaczej sprawdzić stan mojego konta? Mam Nju z rachunkiem.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

27 gości i 0 zalogowanych użytkowników