forumnju na kartęusługiWszystko komórkowe problem

Wszystko komórkowe problem

 

Wszystko komórkowe problem (2018-06-17 21:48)

Witam.
16 czerwca o 8:00 przyszedł do mnie standardowy sms z powiadomieniem że nowy 30 dniowy cykl usługi "wszystko komórkowe w nju na kartę" rozpocznie się za dwa dni. Następnego dnia tj. dzisiaj połączenie internetowe zachowywało się jakby nowy cykl zaczynał się dzisiaj (wykorzystałem jedynie 6-7 z 30 dostępnych GB), dlatego też doładowałem swoje konto kwotą 30 PLN zakładając że źle przeczytałem otrzymaną wiadomość i to na dzisiaj przypada pierwszy dzień nowego cyklu. Niestety, po wykorzystaniu 29 złotych komunikat o nowym cyklu nie pojawił się. Na stronie internetowej  oraz po aktywacji kodu USSD była informacja że ze środków przypadających na aktualny cykl mogę korzystać do 17 czerwca 2018.
Prosiłbym kogoś o wytłumaczenie lub pomoc w zaistniałej sytuacji.
Dziękuję.

~guncake

 

Wszystko komórkowe problem (2018-06-19 00:06)

Trudno tak cokolwiek wnioskować bez wglądu do konta, ale z tego, co piszesz przez jakiś błąd połączenia z internetem były rozliczane poza pakietem,  więc złóż reklamację przez formularz kontaktowy. Poza tym, proponuję włączyć nowszą usługę Wszystko za nie więcej niż 29 zł, gdzie po pierwsze: stacjonarne są wliczane do limitu 29 zł, a po drugie lepiej działa ta usługa, rzadziej zdarzają się błędy. Oczywiście zmiany dokonaj w ostatnim dniu cyklu usługi, tak by niczego nie stracić.

odpowiedź

Wszystko komórkowe problem | ~guncake (17.06.2018, 21:48)

Witam.
16 czerwca o 8:00 przyszedł do mnie standardowy sms z powiadomieniem że nowy 30 dniowy cykl usługi "wszystko komórkowe w nju na kartę" rozpocznie się za dwa dni. Następnego dnia tj. dzisiaj połączenie internetowe zachowywało się jakby nowy cykl zaczynał się dzisiaj (wykorzystałem jedynie 6-7 z 30 dostępnych GB), dlatego też doładowałem swoje konto kwotą 30 PLN zakładając że źle przeczytałem otrzymaną wiadomość i to na dzisiaj przypada pierwszy dzień nowego cyklu. Niestety, po wykorzystaniu 29 złotych komunikat o nowym cyklu nie pojawił się. Na stronie internetowej  oraz po aktywacji kodu USSD była informacja że ze środków przypadających na aktualny cykl mogę korzystać do 17 czerwca 2018.
Prosiłbym kogoś o wytłumaczenie lub pomoc w zaistniałej sytuacji.
Dziękuję.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

29 gości i 0 zalogowanych użytkowników