forumnju z rachunkiemofertaDodatkowy numer za 9zl podczas przenoszenia z innej sieci

Dodatkowy numer za 9zl podczas przenoszenia z innej sieci

 

Dodatkowy numer za 9zl podczas przenoszenia z innej sieci (2018-05-18 19:48)

Witam,




Jestem w trakcie przenoszenia numeru do nju z play. Numer zostanie przeniesiony gdy moja obecna umowa sie skończy. Mam juz karte oraz akceptacje przejscia do nju. Mam rowniez jeszcze jeden numer w play i chcial bym go przenieść na zasadach dodatkowego numeru za 9zl czy jest taka możliwość przed calkowitym przeniesieniem nuneru do nju? Czy musze czekac az moim operatorem bedzie juz w 100% nju? 

~azureus89

 

Dodatkowy numer za 9zl podczas przenoszenia z innej sieci (2018-05-18 20:12)

Już teraz możesz złożyć zamówienie na przeniesienie drugiego numeru jako nju dodatkowy. Przy wprowadzaniu zamówienia wpisz tylko  (w pozycji numer, który posiadasz w nju) numer tymczasowy. Pamiętaj, że opłata za numer dodatkowy jest naliczana już od momentu zawarcia umowy, a nie dopiero jak numer docelowy zostanie przeniesiony.

[edytowane przez pilotka o 20:16 w dniu 2018-05-18]
 

Dodatkowy numer za 9zl podczas przenoszenia z innej sieci (2018-05-19 05:15)

Czyli nie bedzie z tym problemu tylko zamiast tego przenoszonego numeru mam wpisac tymczasowy, a co do oplat to ten drugi numer rowniez chcial bym zachowac (przenieść z play) to również bede placic abonament w nju powiedzmy za te dwa pozostałe miesiace? A nie bedzie to wygladac jak przy normalnym przeniesieniu numeru, ze oplaty naliczane sa od momentu przejscia? 

~azureus89

 

Dodatkowy numer za 9zl podczas przenoszenia z innej sieci (2018-05-19 07:02)

Nie, przy dodatkowym opłata 9 zł jest naliczana od momentu zawarcia umowy.

odpowiedź

Dodatkowy numer za 9zl podczas przenoszenia z innej sieci | ~azureus89 (18.05.2018, 19:48)

Witam,




Jestem w trakcie przenoszenia numeru do nju z play. Numer zostanie przeniesiony gdy moja obecna umowa sie skończy. Mam juz karte oraz akceptacje przejscia do nju. Mam rowniez jeszcze jeden numer w play i chcial bym go przenieść na zasadach dodatkowego numeru za 9zl czy jest taka możliwość przed calkowitym przeniesieniem nuneru do nju? Czy musze czekac az moim operatorem bedzie juz w 100% nju? 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

33 gości i 0 zalogowanych użytkowników