forumnju z rachunkiemofertaDodatkowy numer za 9zl podczas przenoszenia z innej sieci

Dodatkowy numer za 9zl podczas przenoszenia z innej sieci

 

Dodatkowy numer za 9zl podczas przenoszenia z innej sieci (2018-05-18 19:48)

Witam,




Jestem w trakcie przenoszenia numeru do nju z play. Numer zostanie przeniesiony gdy moja obecna umowa sie skończy. Mam juz karte oraz akceptacje przejscia do nju. Mam rowniez jeszcze jeden numer w play i chcial bym go przenieść na zasadach dodatkowego numeru za 9zl czy jest taka możliwość przed calkowitym przeniesieniem nuneru do nju? Czy musze czekac az moim operatorem bedzie juz w 100% nju? 

~azureus89

 

Dodatkowy numer za 9zl podczas przenoszenia z innej sieci (2018-05-18 20:12)

Już teraz możesz złożyć zamówienie na przeniesienie drugiego numeru jako nju dodatkowy. Przy wprowadzaniu zamówienia wpisz tylko  (w pozycji numer, który posiadasz w nju) numer tymczasowy. Pamiętaj, że opłata za numer dodatkowy jest naliczana już od momentu zawarcia umowy, a nie dopiero jak numer docelowy zostanie przeniesiony.

[edytowane przez pilotka o 20:16 w dniu 2018-05-18]
 

Dodatkowy numer za 9zl podczas przenoszenia z innej sieci (2018-05-19 05:15)

Czyli nie bedzie z tym problemu tylko zamiast tego przenoszonego numeru mam wpisac tymczasowy, a co do oplat to ten drugi numer rowniez chcial bym zachowac (przenieść z play) to również bede placic abonament w nju powiedzmy za te dwa pozostałe miesiace? A nie bedzie to wygladac jak przy normalnym przeniesieniu numeru, ze oplaty naliczane sa od momentu przejscia? 

~azureus89

 

Dodatkowy numer za 9zl podczas przenoszenia z innej sieci (2018-05-19 07:02)

Nie, przy dodatkowym opłata 9 zł jest naliczana od momentu zawarcia umowy.

odpowiedź

Dodatkowy numer za 9zl podczas przenoszenia z innej sieci | ~azureus89 (19.05.2018, 05:15)

Czyli nie bedzie z tym problemu tylko zamiast tego przenoszonego numeru mam wpisac tymczasowy, a co do oplat to ten drugi numer rowniez chcial bym zachowac (przenieść z play) to również bede placic abonament w nju powiedzmy za te dwa pozostałe miesiace? A nie bedzie to wygladac jak przy normalnym przeniesieniu numeru, ze oplaty naliczane sa od momentu przejscia? 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

14 gości i 0 zalogowanych użytkowników