forumnju na kartęusługiAnulowanie przeniesienia numeru do Njumobile

Anulowanie przeniesienia numeru do Njumobile

 

Anulowanie przeniesienia numeru do Njumobile (2018-04-10 09:50)

Złożyłem wniosek o przeniesienie numeru z innej sieci do Njumobile.
Z przyczyn, akurat nie mających tu znaczenia, zrezygnowałem z tego pomysłu. Złożyłem rezygnację i wysłałem ją pod podany na stronie internetowej adres. (Poniżej zrzut ekranu)
Jednak po dwutygodniowej wędrówce dostałem zwrot listu poleconego z adnotacją, że Adresata nie ma pod tym adresem.
Pozdrawiam osoby odpowiedzialne za stronę internetową i aktualność danych.
Do tego wydane pieniądze na list polecony i opłatę za odebranie zwrotu z poczty...
Oddacie mi?

~akzs

 

Anulowanie przeniesienia numeru do Njumobile (2018-04-10 10:09)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~akzs

 

Anulowanie przeniesienia numeru do Njumobile (2018-04-10 10:12)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~akzs

 

Anulowanie przeniesienia numeru do Njumobile (2020-05-13 21:24)

Hej :) Może komuś przyda się ta informacja.  Obecnie na czas koronawirusa,  aby anulować wniosek o przeniesienie numeru z/do sieci nju mobile nie trzeba wysyłać pisma, tylko należy zeskanować wniosek o anulowanie procesu przeniesienia, a jeżeli ktoś nie ma możliwości wysłać po prostu e-maila na adres przechodzedo@njumobile.pl.  W zleceniu należy podać numer przenoszony, zawrzeć prośbę o anulowanie wniosku i podać  imię i nazwisko właściciela. Pozdrawiam :)

[edytowane przez pilotka o 13:06 w dniu 2020-05-14]
 

Anulowanie przeniesienia numeru do Njumobile (2022-04-14 12:48)

to jest odpowiedź na post:

Hej :) Może komuś przyda się ta informacja.  Obecnie na czas koronawirusa,  aby anulować wniosek o przeniesienie numeru z/do sieci nju mobile nie trzeba wysyłać pisma, tylko należy zeskanować wniosek o anulowanie procesu przeniesienia, a jeżeli ktoś nie ma możliwości wysłać po prostu e-maila na adres przechodzedo@njumobile.pl.  W zleceniu należy podać numer przenoszony, zawrzeć prośbę o anulowanie wniosku i podać  imię i nazwisko właściciela. Pozdrawiam :)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

odpowiedź

Anulowanie przeniesienia numeru do Njumobile | ~akzs (10.04.2018, 09:50)

Złożyłem wniosek o przeniesienie numeru z innej sieci do Njumobile.
Z przyczyn, akurat nie mających tu znaczenia, zrezygnowałem z tego pomysłu. Złożyłem rezygnację i wysłałem ją pod podany na stronie internetowej adres. (Poniżej zrzut ekranu)
Jednak po dwutygodniowej wędrówce dostałem zwrot listu poleconego z adnotacją, że Adresata nie ma pod tym adresem.
Pozdrawiam osoby odpowiedzialne za stronę internetową i aktualność danych.
Do tego wydane pieniądze na list polecony i opłatę za odebranie zwrotu z poczty...
Oddacie mi?

wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

28 gości i 0 zalogowanych użytkowników