forumnju z rachunkiemusługiNju dodatkowy + staż (im dłużej tym lepiej)

Nju dodatkowy + staż (im dłużej tym lepiej)

 

Nju dodatkowy + staż (im dłużej tym lepiej) (2018-04-09 11:05)

Witam. Posiadam tatryfę nju z rachunkiem wszystko nie więcej niż 29zł + numer dodatkowy 9zł od prawie 2 lat. Staż liczy sie x2,5. Dołączyłem właśnie nju internet dodatkowy za 19zł. Dodało mi się tylko 9 GB. Biling mam jeszcze 14 dni. Jeśli to jest proporcjonalnie to ok ale tak jakby liczyć bez stażu. Na infolinii otrzymałem informację że staż będzie się uwzględniał również dla nju internetowego. Uwzględniając staż x2,5 powinno dodać około 23 GB a z nowym miesiącem rozliczeniowym  50 GB. Proszę o wyjaśnienie.

 

Nju dodatkowy + staż (im dłużej tym lepiej) (2018-04-09 13:34)

<div>
Włączyłeś usługe "Im dłużej, tym lepiej"?
Dostałeś potwierdzenie  aktywacji ?

I najważniejsze - dzwoniłes do BOK? Bo tu jest forum, użytkowników, nie serwis/helpdesk Nju
</div>

[edytowane przez jacp11 o 13:36 w dniu 2018-04-09]
 

Nju dodatkowy + staż (im dłużej tym lepiej) (2018-04-10 00:24)

to jest odpowiedź na post:

Witam. Posiadam tatryfę nju z rachunkiem wszystko nie więcej niż 29zł + numer dodatkowy 9zł od prawie 2 lat. Staż liczy sie x2,5. Dołączyłem właśnie nju internet dodatkowy za 19zł. Dodało mi się tylko 9 GB. Biling mam jeszcze 14 dni. Jeśli to jest proporcjonalnie to ok ale tak jakby liczyć bez stażu. Na infolinii otrzymałem informację że staż będzie się uwzględniał również dla nju internetowego. Uwzględniając staż x2,5 powinno dodać około 23 GB a z nowym miesiącem rozliczeniowym  50 GB. Proszę o wyjaśnienie.




Pakiet został przyznany prawidłowo. Jeżeli aktywacja nju internet dodatkowy nastąpi w trakcie okresu rozliczeniowego, korzystanie z usługi "Im dłużej, tym lepiej", na zasadach określonych w jej regulaminie, nastąpi począwszy od pierwszego, pełnego okresu rozliczeniowego. 50 GB dostaniesz z nowym cyklem bilingowym.

[edytowane przez pilotka o 00:28 w dniu 2018-04-10]
 

Nju dodatkowy + staż (im dłużej tym lepiej) (2019-11-18 17:12)

Ucieka mi kasa jak włączam internet, za każdym razem 9 zl.cos trzeba włączyć start i nr. Tylko który



~gość1574093552164

 

Nju dodatkowy + staż (im dłużej tym lepiej) (2019-11-19 06:33)

Sprawdź billingi i wyłącz automatyczne aktualizacje aplikacji.
Poblokuj też SMS/MMS premium.

[edytowane przez jacp11 o 06:33 w dniu 2019-11-19]

odpowiedź

Nju dodatkowy + staż (im dłużej tym lepiej) | marcin11 (09.04.2018, 11:05)

Witam. Posiadam tatryfę nju z rachunkiem wszystko nie więcej niż 29zł + numer dodatkowy 9zł od prawie 2 lat. Staż liczy sie x2,5. Dołączyłem właśnie nju internet dodatkowy za 19zł. Dodało mi się tylko 9 GB. Biling mam jeszcze 14 dni. Jeśli to jest proporcjonalnie to ok ale tak jakby liczyć bez stażu. Na infolinii otrzymałem informację że staż będzie się uwzględniał również dla nju internetowego. Uwzględniając staż x2,5 powinno dodać około 23 GB a z nowym miesiącem rozliczeniowym  50 GB. Proszę o wyjaśnienie.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

21 gości i 1 zalogowanych użytkowników