forumnju na kartęusługiOpłata za przychodzęce

Opłata za przychodzęce

 

Opłata za przychodzęce (2018-04-06 22:58)

Czy mieliście taki przypadek,że Niu zabrało zł za rozmowy przychodzące bo w moim przypadku to już drugi raz.W tym przypadku trzeba  się wyprowadzić do innego operatora.

 

Opłata za przychodzęce (2018-04-07 18:08)

A może jakieś szczegóły:
Skąd przychodząca rozmowa (z jakiej sieci/kraju)?
Jak to jest ujęte w billingu?
Może wyraziłeś zgodę na rozmowę na Twój koszt (35gr/min)?
I najważniejsze - zgłaszałes reklamację do BOK?

[edytowane przez jacp11 o 18:09 w dniu 2018-04-07]
 

Opłata za przychodzęce (2018-04-10 00:11)

to jest odpowiedź na post:

Czy mieliście taki przypadek,że Niu zabrało zł za rozmowy przychodzące bo w moim przypadku to już drugi raz.W tym przypadku trzeba  się wyprowadzić do innego operatora.




Za przychodzące połączenia (nie licząc roamingu poza strefą 1 i rozmowy na koszt odbiorcy, ale myślę, że jesteś tego świadomy)  nie jest naliczana opłata, problem w tym, że nieraz z opóźnieniem docierają SMSy z kosztem rozmowy, stąd jesteś przekonany, że pobrało za połączenie, które właśnie odebrałeś.

 

Opłata za przychodzęce (2018-06-10 10:16)

Przepraszam że tak długo nie odpowiadałem lecz co do zapomnianych rachunków to  jest 2 gr ,9 gr .12 gr ubytku na koncie po rozmowie nie z datą wsteczną tylko od razu po zakończeniu rozmowy zdarzyło to się nie raz tylko z 4 razy .

~buli

 

Opłata za przychodzęce (2018-06-10 12:52)

Kilka miesięcy temu prosilem Cię o szczegóły - bez konkretów pomoc uzyskasz jedynie tu KLIK

odpowiedź

Opłata za przychodzęce | ~buli (10.06.2018, 10:16)

Przepraszam że tak długo nie odpowiadałem lecz co do zapomnianych rachunków to  jest 2 gr ,9 gr .12 gr ubytku na koncie po rozmowie nie z datą wsteczną tylko od razu po zakończeniu rozmowy zdarzyło to się nie raz tylko z 4 razy .
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

32 gości i 0 zalogowanych użytkowników