forumnju na kartęusługiProblem z buforowaniem

Problem z buforowaniem

 

Problem z buforowaniem (2018-03-31 19:12)

Heja Używam Nju na kartę i pakietów internetu od dosyć dawna i nie mam zastrzeżeń, z wyjątkiem jednego. Kiedy streamuję wideo i kończy się bufor odtwarzanie się urywa zamiast buforować ponownie. Przy korzystaniu z wifi nie ma takiego problemu, tylko przy transmisji komórkowej. Nie wiem czy wina leży po stronie telefonu i/lub systemu operacyjnego czy też operatora więc drążę. Nie sprawdzę na innym telefonie z powodu braku takowego ale może sprawa wymaga zmiany ustawień APN albo coś. Help

~ojtam2000

 

Problem z buforowaniem (2018-04-01 17:59)

Zajrzyj tu: https://www.njumobile.pl/obsluga/forum/id,191700023,title,youtube-powolne-buforowanie,watek?postId=193600001&#post-193600001

odpowiedź

Problem z buforowaniem | ~ojtam2000 (31.03.2018, 19:12)

Heja Używam Nju na kartę i pakietów internetu od dosyć dawna i nie mam zastrzeżeń, z wyjątkiem jednego. Kiedy streamuję wideo i kończy się bufor odtwarzanie się urywa zamiast buforować ponownie. Przy korzystaniu z wifi nie ma takiego problemu, tylko przy transmisji komórkowej. Nie wiem czy wina leży po stronie telefonu i/lub systemu operacyjnego czy też operatora więc drążę. Nie sprawdzę na innym telefonie z powodu braku takowego ale może sprawa wymaga zmiany ustawień APN albo coś. Help
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

37 gości i 0 zalogowanych użytkowników