forumnju na kartęusługiBrak możliwości wysyłania i odbierania MMSów w telefonie HTC ONE X

Brak możliwości wysyłania i odbierania MMSów w telefonie HTC ONE X

 

Brak możliwości wysyłania i odbierania MMSów w telefonie HTC ONE X (2016-05-25 16:18)

Witam serdecznie,


Bardzo proszę o pomoc kogokolwiek, kto potrafi skonfigurować wysyłanie i odbieranie MMSów w telefonie HTC ONE X. Zastosowałem dokładnie wszystkie ustawienia z instrukcji podanej przez Nju Mobile i nic. Internet działa, MMSy niestety nie. Próbowałem różnych rozwiązań i nic. Nie działają MMSy. Będę bardzo wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam. 

 

Brak możliwości wysyłania i odbierania MMSów w telefonie HTC ONE X (2017-01-07 20:33)

Witaj, poradziłeś sobie z tym problemem?
Mam ten sam :/

~zaskoczony_klient

 

Brak możliwości wysyłania i odbierania MMSów w telefonie HTC ONE X (2017-01-08 06:13)

HTC 8S  ..... to samo. Informacje na stronch njumobile dotyczace ustawien sa nic nie warte

~gość1483852428644

 

Brak możliwości wysyłania i odbierania MMSów w telefonie HTC ONE X (2017-01-09 07:33)

U mnie już działa, na ustawieniach orange, pewnie na ustawieniach nju też zadziała, kluczem do sukcesu jest "uruchomienie ponowne" telefonu, po wprowadzeniu ustawień :D
Powodzenia :)

~zaskoczony_klient

odpowiedź

Brak możliwości wysyłania i odbierania MMSów w telefonie HTC ONE X | gość1464185922756 (25.05.2016, 16:18)

Witam serdecznie,


Bardzo proszę o pomoc kogokolwiek, kto potrafi skonfigurować wysyłanie i odbieranie MMSów w telefonie HTC ONE X. Zastosowałem dokładnie wszystkie ustawienia z instrukcji podanej przez Nju Mobile i nic. Internet działa, MMSy niestety nie. Próbowałem różnych rozwiązań i nic. Nie działają MMSy. Będę bardzo wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam. 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

57 gości i 0 zalogowanych użytkowników