forumnju z rachunkiemusługiBRAWO - niedziele i święta biuro obsługi nieczynne -szacunek dla pracowników - gest godny naśladowania :)

BRAWO - niedziele i święta biuro obsługi nieczynne -szacunek dla pracowników - gest godny naśladowania :)

 

BRAWO - niedziele i święta biuro obsługi nieczynne -szacunek dla pracowników - gest godny naśladowania :) (2018-03-11 13:14)

BRAWO - niedziele i święta biuro obsługi nieczynne -szacunek dla pracowników - gest godny naśladowania :)

~gwiazdor

 

BRAWO - niedziele i święta biuro obsługi nieczynne -szacunek dla pracowników - gest godny naśladowania :) (2018-03-11 13:33)

A z czym masz problem ?
Może ktoś Ci pomoże na forum, albo załątwqisz sprawe po zalogowaniu na swoje konto?

 

BRAWO - niedziele i święta biuro obsługi nieczynne -szacunek dla pracowników - gest godny naśladowania :) (2018-03-11 13:48)

Nie mam problemu. Korzystam z konta na www lub ewentualnie z formularza kontaktowego. Ten wpis to nie ironia - to pochwała dla zdroworozsądkowego zachowania. :)

~gwiazdor

 

BRAWO - niedziele i święta biuro obsługi nieczynne -szacunek dla pracowników - gest godny naśladowania :) (2018-03-11 15:30)

Niestety ja mam zablokowany telefon aby go odblokować potrzebny kod puk, niestety biuro obsługi nie działa, niby można poprzez www ale muszę potwierdzić kodem wysyłanym na  telefon smsem, nie da się odebrać mając zablokowany telefon. Brawoo!!!!!

~marcin

 

BRAWO - niedziele i święta biuro obsługi nieczynne -szacunek dla pracowników - gest godny naśladowania :) (2018-03-11 16:17)

Wygląda na to że jesteś pracownikiem tego biura brawo.
 

odpowiedź

BRAWO - niedziele i święta biuro obsługi nieczynne -szacunek dla pracowników - gest godny naśladowania :) | ~gwiazdor (11.03.2018, 13:14)

BRAWO - niedziele i święta biuro obsługi nieczynne -szacunek dla pracowników - gest godny naśladowania :)
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

12 gości i 0 zalogowanych użytkowników