forumstrona www, moje kontomoje kontodlaczego dociążono moj rachunek?

dlaczego dociążono moj rachunek?

 

dlaczego dociążono moj rachunek? (2018-02-20 18:52)

Zakładając konto konsultant powiedział, ze po 3 miesiącach (mam więcej faktur) gdy nie będę używał telefonu - nic nie zapłacę (nawet 9zł). Celowo telefonu nie używałem przez miesiąc (przypadkowo 2 rozmowy - wartość 18gr) - no i doliczyli mi 9zł.
To jest inaczej niż się umawiałem. Nie rozumiem dlaczego tak uczyniono.

Dodatkowo - jest konsultant do dyspozycji jak chcesz tutaj (do nju)  przyjść. Ale jak masz już konto i chcesz coś załatwić - to niestety - dzwoń i płać z połączenie.
To jest nie fair.

Przenoszę numer. Spłacę co tylko mam wobec nich i spadam gdzie indziej...

 

dlaczego dociążono moj rachunek? (2018-02-20 19:08)

Konsultant zapomniał wspomnieć, że powinieneś włączyć usługę "Im dłużej, tym lepiej", która nie tylko znosi dociążenie po 3 miesiącach, ale również podwaja, a nawet po upływie dwóch lat potraja dostępny w ramach usługi pakiet internetowy. Włącz usługę, by uniknąć dociążenia za bieżący okres rozliczeniowy. Włączy się do 24 godzin. 

 

dlaczego dociążono moj rachunek? (2018-02-20 19:12)

...może zapomniał, a może ja nie słyszałem/zapomniałem... teraz to trudno stwierdzić - wiadomo - klient zawsze winny. Skoro taka fajna ta usługa - to czemu nie jest z "automatu" włączana?
Ech...
A ta usługa - kosztuje?

PS
Dzięki za podpowiedź

~gray

 

dlaczego dociążono moj rachunek? (2018-02-20 19:16)

Usługa jest bezpłatna :)

odpowiedź

dlaczego dociążono moj rachunek? | pilotka (20.02.2018, 19:08)

Konsultant zapomniał wspomnieć, że powinieneś włączyć usługę "Im dłużej, tym lepiej", która nie tylko znosi dociążenie po 3 miesiącach, ale również podwaja, a nawet po upływie dwóch lat potraja dostępny w ramach usługi pakiet internetowy. Włącz usługę, by uniknąć dociążenia za bieżący okres rozliczeniowy. Włączy się do 24 godzin. 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

43 gości i 0 zalogowanych użytkowników