nju na kartę

 

nju na kartę (2018-02-22 10:10)

W czerwcu przylatują wnuczki na wakację do polski chciałem ich zaopatrzyć w karty do tel. Odpowiednimi kartami były by karty wszystko za nie więcej jak 29zł. Chciałbym załatwić wszystko wcześniej i wysłać im karty pocztą tak aby one po przylocie z usa mogły na lotnisku włożyć karty do tel i miały łączność tz. internet i telefon.
Moje pytanie jest takie; Kupuję karty rejestruję  czy doładowanie będzie ważne w czerwcu o ile ja zrobię to teraz? a jak nie to jak to zrobić?
Dziękuje za pomoc

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

nju na kartę (2018-03-11 23:21)

Przy zakupie musisz zarejestrowac numer. Doladowanie mozesz dokonac w dowonym momence. Zapoznaj sie z usluga Po wieki dzieki, ktorej mozna utrzymac ważność konta ??

odpowiedź

nju na kartę | gość1518795945508 (22.02.2018, 10:10)

W czerwcu przylatują wnuczki na wakację do polski chciałem ich zaopatrzyć w karty do tel. Odpowiednimi kartami były by karty wszystko za nie więcej jak 29zł. Chciałbym załatwić wszystko wcześniej i wysłać im karty pocztą tak aby one po przylocie z usa mogły na lotnisku włożyć karty do tel i miały łączność tz. internet i telefon.
Moje pytanie jest takie; Kupuję karty rejestruję  czy doładowanie będzie ważne w czerwcu o ile ja zrobię to teraz? a jak nie to jak to zrobić?
Dziękuje za pomoc
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

30 gości i 0 zalogowanych użytkowników