forumnju na kartęusługiSMS Premium Nie działa

SMS Premium Nie działa

 

SMS Premium Nie działa (2018-02-20 17:27)

Witam. Mam problem z sms premium. Doładowałem sobie dziś konto kwotą 15 zł. Po próbie wysłania sms wyświetlił mi się komunikat że wysyłanie sms nie powiodło się. Sprawdziłem problem na forum gdzie ludzie radzili sprawdzić blokadę sms premium. Wszystkie blokady były wyłączone. Lecz postanowiłem że spróbuje je włączyć i wyłączyć. Mam komunikat, że usługa jest w trakcie realizacji. Lecz teraz po próbie wysłana sms dostaje wiadomość że blokada jest włączona. W usługach wciąż pisze że jest w trakcie realizacji. Kiedy w takim razie będe mógł wyłączyć tę blokadę? Czy po jej wyłączeniu będę mógł już korzystać z sms premium? Mam nadzieję, że wszystko napisałem zrozumiale jak nie to proszę pytać.

 

SMS Premium Nie działa (2018-02-20 19:46)

Teraz trzeba czekać, aż zamówienie się przetworzy. Max do 24 godzin, ale u mnie poszło znacznie szybciej. Nie sądzę jednak, by to pomogło, bo blokady nie miałeś wcześniej i też nie mogłeś wysłać, choć oczywiście mogę się mylić. Warunkiem możliwości wysyłania smsów jest doładowanie konta 10.00 zł. Ten warunek spełniłeś. To, co mogę Ci poradzić, to jeżeli po zdjęciu blokady nadal nie będziesz mógł wysłać, prześlij przykład z ostatnich 24 godzin(dokładna godzina i data wraz z numerem, na który chciałeleś wyslać sms-a) do techników. Zgłoszenie wyślesz przez formularz kontaktowy.

 

SMS Premium Nie działa (2018-02-22 17:27)

Witam ponownie. Pomimo ponownego wyłączenia wszystkich blokad, problem wciąż występuje. Postaram się wysłać wiadomość do techników. Dzięki za pomoc.

 

SMS Premium Nie działa (2018-04-06 19:08)

Dziś Pani w BOK NJU mi powiedziała, że prawie nigdzie nie można z nju wysyłać smsów premium, ponieważ jako operator nie mają podpisanych umów z operatorami numerów premium....

 

SMS Premium Nie działa (2022-06-03 09:59)

to jest odpowiedź na post:

Witam. Mam problem z sms premium. Doładowałem sobie dziś konto kwotą 15 zł. Po próbie wysłania sms wyświetlił mi się komunikat że wysyłanie sms nie powiodło się. Sprawdziłem problem na forum gdzie ludzie radzili sprawdzić blokadę sms premium. Wszystkie blokady były wyłączone. Lecz postanowiłem że spróbuje je włączyć i wyłączyć. Mam komunikat, że usługa jest w trakcie realizacji. Lecz teraz po próbie wysłana sms dostaje wiadomość że blokada jest włączona. W usługach wciąż pisze że jest w trakcie realizacji. Kiedy w takim razie będe mógł wyłączyć tę blokadę? Czy po jej wyłączeniu będę mógł już korzystać z sms premium? Mam nadzieję, że wszystko napisałem zrozumiale jak nie to proszę pytać.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~nick

 

SMS Premium Nie działa (2022-06-03 23:32)

to jest odpowiedź na post:

Dziś Pani w BOK NJU mi powiedziała, że prawie nigdzie nie można z nju wysyłać smsów premium, ponieważ jako operator nie mają podpisanych umów z operatorami numerów premium....


 
Hej :) To bardzo dziwna informacja, bo dokument, gdzie można wysyłać SMS-y premium liczy aż 94 strony.  Dostawcy SMS-ów premium. Pozdrawiam :) 

odpowiedź

SMS Premium Nie działa | skrt (20.02.2018, 17:27)

Witam. Mam problem z sms premium. Doładowałem sobie dziś konto kwotą 15 zł. Po próbie wysłania sms wyświetlił mi się komunikat że wysyłanie sms nie powiodło się. Sprawdziłem problem na forum gdzie ludzie radzili sprawdzić blokadę sms premium. Wszystkie blokady były wyłączone. Lecz postanowiłem że spróbuje je włączyć i wyłączyć. Mam komunikat, że usługa jest w trakcie realizacji. Lecz teraz po próbie wysłana sms dostaje wiadomość że blokada jest włączona. W usługach wciąż pisze że jest w trakcie realizacji. Kiedy w takim razie będe mógł wyłączyć tę blokadę? Czy po jej wyłączeniu będę mógł już korzystać z sms premium? Mam nadzieję, że wszystko napisałem zrozumiale jak nie to proszę pytać.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

34 gości i 0 zalogowanych użytkowników