forumnju z rachunkiemusługipołączenia oczekujące - nie działa

połączenia oczekujące - nie działa

 

połączenia oczekujące - nie działa (2018-02-17 11:23)

Witam. Chciałem włączyć połączenia oczekujące. Doczytałem się, że: 


'Usługę wyłączysz:<ul ><li >przez swoje konto na njumobile.pl w zakładce "usługi" (bezpłatnie) lub</li><li >wprowadzając w telefonie kod <strong>#</strong><strong>43#</strong> i zatwierdzając przyciskiem połączenia'</li></ul>


Niestety, gdy zaloguje się na swoje konto, wchodzę w usługi - nie ma tam opcji połączeń oczekujących. 
W momencie, gdy próbuję aktywować połączenia kodem, pojawia się komunikat na telefonie 'usługa włączona'. Mimo to, połączenia oczekujące nie działają. 


Co z tym fantem zrobić? 

 

połączenia oczekujące - nie działa (2018-02-17 14:07)

Usługa działa tylko w nju z rachunkiem. Nie masz czasem włączonej usługi przekierowania?

 

połączenia oczekujące - nie działa (2018-02-19 14:03)

to jest odpowiedź na post:

Usługa działa tylko w nju z rachunkiem. Nie masz czasem włączonej usługi przekierowania?




Mam wyłączone przekierowania, wyłączyłem je również kodem. Niestety problem jest dalej..

 

połączenia oczekujące - nie działa (2018-10-05 13:54)

Mnie również nie działa mimo włączenia kodem *43# ktoś pomoże?

~mateusz123

 

połączenia oczekujące - nie działa (2018-10-18 15:41)

U mnie też nie działa, pomimo, że w BOK powiedzieli mi, że mam aktywne połączenia oczekujące i rozmowy konferencyjne, to jeśli prowadzę rozmowę a ktoś inny do mnie dzwoni, to dostaję sms z powiadomieniem o próbie połączenia, natomiast nie mogę odebrać tego drugiego połączenia. Próbowałam różnych opcji i w końcu sobie dałam spokój, ale nieco mi to przeszkadza. Wyłączyłam to powiadamianie sms, ale też nie działało połączenie oczekujące i wtedy to zupełnie nie miałam pojęcia, że ktoś do mnie dzwonił, gdy prowadziłam drugą rozmowę. Pocztę Głosową mam wyłączoną, żadnych przekierowań, numer z abonamentem.

~anita

 

połączenia oczekujące - nie działa (2018-10-21 15:57)

Tym razem kod *43# zadziałał :) Może 5 miesięcy temu byłam zbyt "świeżym" abonentem i dlatego coś nie łączyło. Dzięki dla BOK.

~anita

 

połączenia oczekujące - nie działa (2021-04-15 10:22)

Miałam rónież problem z dziłającymi połączeniami oczekującymi, napisałam zapytanie i otrzymałam bardzo pomocną odpowiedź:
"Informujemy, że usługa połączeń oczekujących jest aktywna na Państwa numerach. <span >     Rozwiązanie, które sugerujemy to: aktywacja usługi Połączenie Oczekujące z pozycji menu aparatu (w ustawieniach aplikacji telefon)<span >  lub za pomocą kodu *43#.  Jeśli mimo to usługa nie działa poprawnie powodem może być aparat telefoniczny. Problem jest znany i opisywany na forach internetowych użytkowników marki Xiaomi. Użytkownicy rozwiązywali ten problem przekładając kartę do innego telefonu. Z poziomu innego telefonu włączali funkcję połączeń oczekujących na SIM. Po przełożeniu karty z powrotem do Xiaomi funkcja zaczyna działać poprawnie". 
Dziękuje za pomoc. Usługa teraz działa

odpowiedź

połączenia oczekujące - nie działa | małgorzata (15.04.2021, 10:22)

Miałam rónież problem z dziłającymi połączeniami oczekującymi, napisałam zapytanie i otrzymałam bardzo pomocną odpowiedź:
"Informujemy, że usługa połączeń oczekujących jest aktywna na Państwa numerach. <span >     Rozwiązanie, które sugerujemy to: aktywacja usługi Połączenie Oczekujące z pozycji menu aparatu (w ustawieniach aplikacji telefon)<span >  lub za pomocą kodu *43#.  Jeśli mimo to usługa nie działa poprawnie powodem może być aparat telefoniczny. Problem jest znany i opisywany na forach internetowych użytkowników marki Xiaomi. Użytkownicy rozwiązywali ten problem przekładając kartę do innego telefonu. Z poziomu innego telefonu włączali funkcję połączeń oczekujących na SIM. Po przełożeniu karty z powrotem do Xiaomi funkcja zaczyna działać poprawnie". 
Dziękuje za pomoc. Usługa teraz działa
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

13 gości i 0 zalogowanych użytkowników