forumnju z rachunkiemusługipołączenia oczekujące - nie działa

połączenia oczekujące - nie działa

 

połączenia oczekujące - nie działa (2018-02-17 11:23)

Witam. Chciałem włączyć połączenia oczekujące. Doczytałem się, że: 


'Usługę wyłączysz:<ul ><li >przez swoje konto na njumobile.pl w zakładce "usługi" (bezpłatnie) lub</li><li >wprowadzając w telefonie kod <strong>#</strong><strong>43#</strong> i zatwierdzając przyciskiem połączenia'</li></ul>


Niestety, gdy zaloguje się na swoje konto, wchodzę w usługi - nie ma tam opcji połączeń oczekujących. 
W momencie, gdy próbuję aktywować połączenia kodem, pojawia się komunikat na telefonie 'usługa włączona'. Mimo to, połączenia oczekujące nie działają. 


Co z tym fantem zrobić? 

 

połączenia oczekujące - nie działa (2018-02-17 14:07)

Usługa działa tylko w nju z rachunkiem. Nie masz czasem włączonej usługi przekierowania?

 

połączenia oczekujące - nie działa (2018-02-19 14:03)

to jest odpowiedź na post:

Usługa działa tylko w nju z rachunkiem. Nie masz czasem włączonej usługi przekierowania?




Mam wyłączone przekierowania, wyłączyłem je również kodem. Niestety problem jest dalej..

 

połączenia oczekujące - nie działa (2018-10-05 13:54)

Mnie również nie działa mimo włączenia kodem *43# ktoś pomoże?

~mateusz123

 

połączenia oczekujące - nie działa (2018-10-18 15:41)

U mnie też nie działa, pomimo, że w BOK powiedzieli mi, że mam aktywne połączenia oczekujące i rozmowy konferencyjne, to jeśli prowadzę rozmowę a ktoś inny do mnie dzwoni, to dostaję sms z powiadomieniem o próbie połączenia, natomiast nie mogę odebrać tego drugiego połączenia. Próbowałam różnych opcji i w końcu sobie dałam spokój, ale nieco mi to przeszkadza. Wyłączyłam to powiadamianie sms, ale też nie działało połączenie oczekujące i wtedy to zupełnie nie miałam pojęcia, że ktoś do mnie dzwonił, gdy prowadziłam drugą rozmowę. Pocztę Głosową mam wyłączoną, żadnych przekierowań, numer z abonamentem.

~anita

 

połączenia oczekujące - nie działa (2018-10-21 15:57)

Tym razem kod *43# zadziałał :) Może 5 miesięcy temu byłam zbyt "świeżym" abonentem i dlatego coś nie łączyło. Dzięki dla BOK.

~anita

 

połączenia oczekujące - nie działa (2021-04-15 10:22)

Miałam rónież problem z dziłającymi połączeniami oczekującymi, napisałam zapytanie i otrzymałam bardzo pomocną odpowiedź:
"Informujemy, że usługa połączeń oczekujących jest aktywna na Państwa numerach. <span >     Rozwiązanie, które sugerujemy to: aktywacja usługi Połączenie Oczekujące z pozycji menu aparatu (w ustawieniach aplikacji telefon)<span >  lub za pomocą kodu *43#.  Jeśli mimo to usługa nie działa poprawnie powodem może być aparat telefoniczny. Problem jest znany i opisywany na forach internetowych użytkowników marki Xiaomi. Użytkownicy rozwiązywali ten problem przekładając kartę do innego telefonu. Z poziomu innego telefonu włączali funkcję połączeń oczekujących na SIM. Po przełożeniu karty z powrotem do Xiaomi funkcja zaczyna działać poprawnie". 
Dziękuje za pomoc. Usługa teraz działa

odpowiedź

połączenia oczekujące - nie działa | trynio (17.02.2018, 11:23)

Witam. Chciałem włączyć połączenia oczekujące. Doczytałem się, że: 


'Usługę wyłączysz:<ul ><li >przez swoje konto na njumobile.pl w zakładce "usługi" (bezpłatnie) lub</li><li >wprowadzając w telefonie kod <strong>#</strong><strong>43#</strong> i zatwierdzając przyciskiem połączenia'</li></ul>


Niestety, gdy zaloguje się na swoje konto, wchodzę w usługi - nie ma tam opcji połączeń oczekujących. 
W momencie, gdy próbuję aktywować połączenia kodem, pojawia się komunikat na telefonie 'usługa włączona'. Mimo to, połączenia oczekujące nie działają. 


Co z tym fantem zrobić? 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

57 gości i 0 zalogowanych użytkowników