forumnju z rachunkiemofertaDziwne rozsyłanie sms

Dziwne rozsyłanie sms

 

Dziwne rozsyłanie sms (2018-02-13 14:45)

Witam
Chciałbym opisać mój problem z sms-ami które rozsyłają się same

 

Dziwne rozsyłanie sms (2018-02-13 14:49)

Opisuję problem.
Sprawa zaczęła się podczas przenoszenia numerów z play do nju. Przeniosłem 3 numery i dokupiłem czwarty.
Problem dotyczy trzech numerów - mojego (nazwę go A), mojej żony (nazwę go B) i jednej z córek (nazwę go C).
Przed przeniesieniem do nju z mojego telefonu A wysłałem sms na numer B, który już był przeniesiony do nju. W tej chwili karta z numerem B testowo była wsadzona w telefon C.
Od tej pory codziennie z mojego numeru telefonu przychodzi powtórzenie tego samego sms'a na numer C.
Czy ktoś może pomóc w sprawie jak to zatrzymać ?
Nie jest to chyba groźne, ale codzienne kasowanie niepotrzebnego sms'a denerwuje...

 

Dziwne rozsyłanie sms (2018-02-14 00:49)

Zazwyczaj taka sytuacja ma miejsce, jeżeli telefon odbiorcy nie potwierdzi doręczenia wiadomosci wówczas centrum sms ponawia wysyłkę. Na początek zrestartuj telefon, na który przychodzą SMS-y. Jeżeli to nie pomoże to przetestuj tę kartę SIM w innym aparacie. Jeżeli w innym wszystko będzie ok, to sugeruję przywrócenie ustawień fabrycznych (wcześniej zrób kopię zapasową kontaktów), w dalszej kolejności naprawę serwisową. Jak i w innym aparacie ten problem będzie występował zaloguj się na koncie nju mobile i przez formularz kontaktowy wyślij zgłoszenie do techników.

 

Dziwne rozsyłanie sms (2018-02-14 08:02)

Dzięki spróbuję tych kroków.
Oczywiście wszystkie rady dotyczą telefonu "C" ?

 

Dziwne rozsyłanie sms (2018-02-14 10:22)

Tak, tego na który przychodzi SMS.  Daj znać czy pomogło.

odpowiedź

Dziwne rozsyłanie sms | gość1518529539602 (13.02.2018, 14:45)

Witam
Chciałbym opisać mój problem z sms-ami które rozsyłają się same

wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

29 gości i 0 zalogowanych użytkowników