Aktywacja numeru.

 

Aktywacja numeru. (2015-10-29 20:48)

Otrzymałem dzisiaj umowę wraz z kartą.
Widzę pewną niejasność dotyczącą aktywacji.


Ładnie mi wyjaśniono iż po otrzymaniu karty zostanie ona aktywowana i MOGĘ lecz nie muszę z niej korzystać. W przypadku gdy nie będę korzystał, nie będę płacił (mając numer tymczasowy). Po wygaśnięciu umowy z obecnym operatorem mój numer zostanie przeniesiony do nju.


A więc.


Po odebraniu umowy od kuriera otrzymałem maila z informacją iż mój numer został aktywowany.
Jednak na jednym z papierów w umowie jest napisane, iż aby aktywować kartę SIM muszę wejść na podaną stronę i wpisać kod, który otrzymałem przy składaniu zamówienia.
Więc w końcu jest aktywny czy nie? Muszę ten kod jeszcze wpisywać?



~jonhh

 

Aktywacja numeru. (2019-04-23 19:16)

mam to samo 

~daniel1

 

Aktywacja numeru. (2019-04-23 20:23)

Hej :) Chodzi o to, że możesz sam wcześniej aktywować numer, nim kurier wróci z informacją, że podpisałeś  umowę. W momencie, kiedy kurier przekaże tę informację nju mobile, numer automatycznie zostanie aktywowany, chyba że przy składaniu zamówienia skorzystałeś z opcji aktywacji numeru po 14 dniach. Pozdrawiam :)

[edytowane przez pilotka o 20:24 w dniu 2019-04-23]

odpowiedź

Aktywacja numeru. | ~jonhh (29.10.2015, 20:48)

Otrzymałem dzisiaj umowę wraz z kartą.
Widzę pewną niejasność dotyczącą aktywacji.


Ładnie mi wyjaśniono iż po otrzymaniu karty zostanie ona aktywowana i MOGĘ lecz nie muszę z niej korzystać. W przypadku gdy nie będę korzystał, nie będę płacił (mając numer tymczasowy). Po wygaśnięciu umowy z obecnym operatorem mój numer zostanie przeniesiony do nju.


A więc.


Po odebraniu umowy od kuriera otrzymałem maila z informacją iż mój numer został aktywowany.
Jednak na jednym z papierów w umowie jest napisane, iż aby aktywować kartę SIM muszę wejść na podaną stronę i wpisać kod, który otrzymałem przy składaniu zamówienia.
Więc w końcu jest aktywny czy nie? Muszę ten kod jeszcze wpisywać?



wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

17 gości i 0 zalogowanych użytkowników