forumnju z rachunkiemofertaPrzeniesienie abonamentu z Orange do nju z rachunkiem

Przeniesienie abonamentu z Orange do nju z rachunkiem

 

Przeniesienie abonamentu z Orange do nju z rachunkiem (2018-02-02 12:33)

Dzień dobry,
 mam abonament w sieci Orange. Okres rozliczeniowy zaczyna mi się od 16 dnia każdego miesiąca. Koniec umowy z obecnym operatorem przypada na dzień 08-03-2018 r. Chciałbym przejść do nju z rachunkiem. Kiedy mogę złożyć zamówienie na przeniesienie nr, aby nie płacić kary umownej obecnemu operatorowi czyli Orange? Oraz abym miał ciągłość w usługach. Z góry dziękuję za odpowiedź. 
Pozdrawiam

~krisss

 

Przeniesienie abonamentu z Orange do nju z rachunkiem (2018-02-02 17:47)

W ostatnim okresie rozliczeniowym obowiązywania umowy.

 

Przeniesienie abonamentu z Orange do nju z rachunkiem (2018-02-02 18:59)

to jest odpowiedź na post:

W ostatnim okresie rozliczeniowym obowiązywania umowy.


Nie, obecny operator musi dostać rezygnację z przedłużenia umowy, czy przeniesienia co najmniej jeden pełny okres rozliczeniowy lub przed końcem umowy. Więc już teraz możesz wystąpić do nju aby to wszystko zagrało.

[edytowane przez lem o 19:02 w dniu 2018-02-02]
 

Przeniesienie abonamentu z Orange do nju z rachunkiem (2018-02-02 19:12)

to jest odpowiedź na post:


Nie, obecny operator musi dostać rezygnację z przedłużenia umowy, czy przeniesienia co najmniej jeden pełny okres rozliczeniowy lub przed końcem umowy. Więc już teraz możesz wystąpić do nju aby to wszystko zagrało.



To jest migracja wewnątrzoperatorska, a nie przeniesienie i jeżeli teraz zleci zmianę to pod koniec bieżącego okresu rozliczeniowego zostanie przeniesiony, co będzie skutkowało oczywiście karą. Przeczytaj regulamin migracji.

 

Przeniesienie abonamentu z Orange do nju z rachunkiem (2018-02-02 19:15)

<div >Zmiana oferty Orange abonament lub mix na ofertę ?nju z rachunkiem? nastąpi </div><div >od pierwszego dnia okresu </div><div >rozliczeniowego następującego bezpośrednio po okresie</div><div >, w którym dyspozycja Abonenta zosta</div><div >ła złożona, bądź </div><div >pierwszego dnia kolejnego okresu rozliczeniowego (tj. drugiego okresu rozliczeniowego następującego po okresie, </div><div >w którym dyspozycja Abonenta została złożona) w zależności od możliwości technicznych Operatora. </div>

 

Przeniesienie abonamentu z Orange do nju z rachunkiem (2018-02-03 08:40)

Dziękuję za zainteresowanie i odpowiedzi. Zatem dokonam migracji w ostatnim okresie rozliczeniowym. W moim przypadku po 16 lutym.
<font color="#185d68">Pozdrawiam
</font>

~krisss

odpowiedź

Przeniesienie abonamentu z Orange do nju z rachunkiem | ~krisss (02.02.2018, 12:33)

Dzień dobry,
 mam abonament w sieci Orange. Okres rozliczeniowy zaczyna mi się od 16 dnia każdego miesiąca. Koniec umowy z obecnym operatorem przypada na dzień 08-03-2018 r. Chciałbym przejść do nju z rachunkiem. Kiedy mogę złożyć zamówienie na przeniesienie nr, aby nie płacić kary umownej obecnemu operatorowi czyli Orange? Oraz abym miał ciągłość w usługach. Z góry dziękuję za odpowiedź. 
Pozdrawiam
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

27 gości i 0 zalogowanych użytkowników