forumnju z rachunkiemofertaNju Dodatkowy - Przeniesienie Numeru z Nju na Kartę

Nju Dodatkowy - Przeniesienie Numeru z Nju na Kartę

 

Nju Dodatkowy - Przeniesienie Numeru z Nju na Kartę (2018-01-18 20:09)

Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak krok po kroku podłączyć numer z Nju na Kartę do Mojego Głównego Numeru (Nju z Rachunkiem). Obydwa numery są na Mnie zarejestrowane.


Próbowałem już przez przenoszenie numeru w zakładce "nju dodatkowy" lecz po weryfikacji numeru wyskakuję mi błąd "<span >Zweryfikuj numer. Podany numer jest niepoprawny lub nie jest aktualnym kontraktem nju buzz."

~czerwin

 

Nju Dodatkowy - Przeniesienie Numeru z Nju na Kartę (2018-01-18 20:26)

Jednak poradziłem Sobie. Wątek do zamknięcia

 

Nju Dodatkowy - Przeniesienie Numeru z Nju na Kartę (2018-06-01 20:08)

to jest odpowiedź na post:

Jednak poradziłem Sobie. Wątek do zamknięcia




Wypadało by napisać w jaki sposób sobie poradziłeś bo właśnie próbuję rozwiązać ten sam problem.

 

Nju Dodatkowy - Przeniesienie Numeru z Nju na Kartę (2018-06-01 20:45)

Jeżeli numer podstawowy nie został jeszcze przeniesiony, trzeba wpisać numer tymczasowy jako ten, który masz w nju mobile. I potem wpisać numer dodatkowy, który ma być zmigrowany z oferty na kartę.

[edytowane przez pilotka o 20:47 w dniu 2018-06-01]
 

Nju Dodatkowy - Przeniesienie Numeru z Nju na Kartę (2019-07-20 12:03)

to jest odpowiedź na post:

Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak krok po kroku podłączyć numer z Nju na Kartę do Mojego Głównego Numeru (Nju z Rachunkiem). Obydwa numery są na Mnie zarejestrowane.


Próbowałem już przez przenoszenie numeru w zakładce "nju dodatkowy" lecz po weryfikacji numeru wyskakuję mi błąd "Zweryfikuj numer. Podany numer jest niepoprawny lub nie jest aktualnym kontraktem nju buzz."

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1563617004456

odpowiedź

Nju Dodatkowy - Przeniesienie Numeru z Nju na Kartę | czerwin (18.01.2018, 20:26)

Jednak poradziłem Sobie. Wątek do zamknięcia
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

42 gości i 1 zalogowanych użytkowników