forumnju z rachunkiemoferta oferta najwięcej - nie więcej niż 39zł

oferta najwięcej - nie więcej niż 39zł

 

oferta najwięcej - nie więcej niż 39zł (2017-12-17 21:29)

Witam mam pytanie dotyczące oferty "najwięcej - nie więcej niż 39 zł".

Jeżeli dobrze rozumiem regulamin usługi to: zostają mi naliczone koszta sms, połączeń oraz transferu GB według cennika, do 39 zł. (gdzie mogę znaleźć stawki za min-połączeń,za sms i GB). Natomiast po osiągnięciu kwoty reszta rozmów, sms jest darmowa/nielimitowana + 20GB internetu. Czy jest możliwość / usługa dokupienia dodatkowych GB do podstawowych 20GB zanim osiągnie się poziom 40,50,60GB w "im dłużej, tym lepiej". Jeśli nie przekroczę  kwoty 39 zł to płacę tyle ile wykorzystałem (z progiem min. 9zł). Czy mogę przejść kiedy chce na mniejszą ofertę "nie więcej niż 29 zł " ?
Mam w tej chwili nju na kartę czy mogę przejść na nju z rachunkiem na tym samym nr na tej stronie ? oraz co z środkami które mam w tej chwili na kracie czy mam je wykorzystać przed zmianą czy mogę je użyć na opłaty przy zmianie i na co miesięczne 39 zł.


Jeżeli coś źle zrozumiałem to bardzo proszę o skorygowanie oraz o odpowiedź na pytania o cennik, zakup dodatkowych GB, progu 9zł, przejście na 29 zł i o moim przejściu z karty na rachunek.


Sorki za zabranie waszego czasu, ale chciałbym znać oraz dopiąć wszystkie szczegóły przed przejściem na umowę.

 

oferta najwięcej - nie więcej niż 39zł (2017-12-18 11:38)

to jest odpowiedź na post:

Jeżeli dobrze rozumiem regulamin usługi to: zostają mi naliczone koszta sms, połączeń oraz transferu GB według cennika, do 39 zł. Natomiast po osiągnięciu kwoty reszta rozmów, sms jest darmowa/nielimitowana + 20GB internetu.[/cytat]Dobrze rozumiesz.

[cytat]<cite class="content">gdzie mogę znaleźć stawki za min-połączeń,za sms i GB</cite>

Strona główna, zjedź na dół i tam masz  "regulaminy i cenniki"

[edytowane przez jacp11 o 11:38 w dniu 2017-12-18]
 

oferta najwięcej - nie więcej niż 39zł (2017-12-20 16:28)

Dobrze rozumiesz. Cennik: 0.19 zł za minutę połączenia, 0.09 zł za SMS-a, 0.19 zł za MMS-a, 0.19 za 1 MB danych. Możesz dokupić pakiet 9 GB za 9.00 zł. maksymalnie 5 razy w trakcie okresu rozliczeniowego. Płacisz tyle ile wykorzystałeś, jeżeli nie dobijesz do kwoty 39.00 zł, z zastrzeżeniem, że przez 3 miesiące opłata minimalna na fakturze to 9 zł, a potem dzięki "Im dużej, tym lepiej" ta opłata jest zniesiona. Możesz przejść na Wszystko nie więcej niż 29.00 zł, ale zmiana będzie z nowym okresem rozliczeniowym. Możesz przejść na nju z rachunkiem z karty. Środki przepadają, stąd wykorzystaj je najpierw.

~marta

odpowiedź

oferta najwięcej - nie więcej niż 39zł | kantik (17.12.2017, 21:29)

Witam mam pytanie dotyczące oferty "najwięcej - nie więcej niż 39 zł".

Jeżeli dobrze rozumiem regulamin usługi to: zostają mi naliczone koszta sms, połączeń oraz transferu GB według cennika, do 39 zł. (gdzie mogę znaleźć stawki za min-połączeń,za sms i GB). Natomiast po osiągnięciu kwoty reszta rozmów, sms jest darmowa/nielimitowana + 20GB internetu. Czy jest możliwość / usługa dokupienia dodatkowych GB do podstawowych 20GB zanim osiągnie się poziom 40,50,60GB w "im dłużej, tym lepiej". Jeśli nie przekroczę  kwoty 39 zł to płacę tyle ile wykorzystałem (z progiem min. 9zł). Czy mogę przejść kiedy chce na mniejszą ofertę "nie więcej niż 29 zł " ?
Mam w tej chwili nju na kartę czy mogę przejść na nju z rachunkiem na tym samym nr na tej stronie ? oraz co z środkami które mam w tej chwili na kracie czy mam je wykorzystać przed zmianą czy mogę je użyć na opłaty przy zmianie i na co miesięczne 39 zł.


Jeżeli coś źle zrozumiałem to bardzo proszę o skorygowanie oraz o odpowiedź na pytania o cennik, zakup dodatkowych GB, progu 9zł, przejście na 29 zł i o moim przejściu z karty na rachunek.


Sorki za zabranie waszego czasu, ale chciałbym znać oraz dopiąć wszystkie szczegóły przed przejściem na umowę.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

14 gości i 0 zalogowanych użytkowników