forumnju z rachunkiemoferta oferta najwięcej - nie więcej niż 39zł

oferta najwięcej - nie więcej niż 39zł

 

oferta najwięcej - nie więcej niż 39zł (2017-12-17 21:29)

Witam mam pytanie dotyczące oferty "najwięcej - nie więcej niż 39 zł".

Jeżeli dobrze rozumiem regulamin usługi to: zostają mi naliczone koszta sms, połączeń oraz transferu GB według cennika, do 39 zł. (gdzie mogę znaleźć stawki za min-połączeń,za sms i GB). Natomiast po osiągnięciu kwoty reszta rozmów, sms jest darmowa/nielimitowana + 20GB internetu. Czy jest możliwość / usługa dokupienia dodatkowych GB do podstawowych 20GB zanim osiągnie się poziom 40,50,60GB w "im dłużej, tym lepiej". Jeśli nie przekroczę  kwoty 39 zł to płacę tyle ile wykorzystałem (z progiem min. 9zł). Czy mogę przejść kiedy chce na mniejszą ofertę "nie więcej niż 29 zł " ?
Mam w tej chwili nju na kartę czy mogę przejść na nju z rachunkiem na tym samym nr na tej stronie ? oraz co z środkami które mam w tej chwili na kracie czy mam je wykorzystać przed zmianą czy mogę je użyć na opłaty przy zmianie i na co miesięczne 39 zł.


Jeżeli coś źle zrozumiałem to bardzo proszę o skorygowanie oraz o odpowiedź na pytania o cennik, zakup dodatkowych GB, progu 9zł, przejście na 29 zł i o moim przejściu z karty na rachunek.


Sorki za zabranie waszego czasu, ale chciałbym znać oraz dopiąć wszystkie szczegóły przed przejściem na umowę.

 

oferta najwięcej - nie więcej niż 39zł (2017-12-18 11:38)

to jest odpowiedź na post:

Jeżeli dobrze rozumiem regulamin usługi to: zostają mi naliczone koszta sms, połączeń oraz transferu GB według cennika, do 39 zł. Natomiast po osiągnięciu kwoty reszta rozmów, sms jest darmowa/nielimitowana + 20GB internetu.[/cytat]Dobrze rozumiesz.

[cytat]<cite class="content">gdzie mogę znaleźć stawki za min-połączeń,za sms i GB</cite>

Strona główna, zjedź na dół i tam masz  "regulaminy i cenniki"

[edytowane przez jacp11 o 11:38 w dniu 2017-12-18]
 

oferta najwięcej - nie więcej niż 39zł (2017-12-20 16:28)

Dobrze rozumiesz. Cennik: 0.19 zł za minutę połączenia, 0.09 zł za SMS-a, 0.19 zł za MMS-a, 0.19 za 1 MB danych. Możesz dokupić pakiet 9 GB za 9.00 zł. maksymalnie 5 razy w trakcie okresu rozliczeniowego. Płacisz tyle ile wykorzystałeś, jeżeli nie dobijesz do kwoty 39.00 zł, z zastrzeżeniem, że przez 3 miesiące opłata minimalna na fakturze to 9 zł, a potem dzięki "Im dużej, tym lepiej" ta opłata jest zniesiona. Możesz przejść na Wszystko nie więcej niż 29.00 zł, ale zmiana będzie z nowym okresem rozliczeniowym. Możesz przejść na nju z rachunkiem z karty. Środki przepadają, stąd wykorzystaj je najpierw.

~marta

odpowiedź

oferta najwięcej - nie więcej niż 39zł | jacp11 (18.12.2017, 11:38)

Strona główna, zjedź na dół i tam masz  "regulaminy i cenniki"
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

42 gości i 0 zalogowanych użytkowników