forumnju na kartęusługiLoanMe SMS - czy da sie tego pozbyc? HELP

LoanMe SMS - czy da sie tego pozbyc? HELP

 

LoanMe SMS - czy da sie tego pozbyc? HELP (2017-12-04 17:27)

Hej,


Nigdy ale to przenigdy nie zglaszalem sie do firmy LoanMe i tymbardziej nigdy nie chcialem brac zadnej pozyczki. Dostaje non stop spam od nich w postaci SMS... chcialbym to jakos zablokowac. Czy ktos wie cokolwiek na ten temat zeby to "dziadostwo" zablokowac?


Dzieki!

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

LoanMe SMS - czy da sie tego pozbyc? HELP (2018-03-12 09:12)


odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1520842323997

 

LoanMe SMS - czy da sie tego pozbyc? HELP (2018-03-12 12:10)

Cześć. Możesz zadzwonić do nich pod numer 223777870 i wnioskować o usunięcie Twojego numeru z bazy lub zablokować ten numer z pozycji aparatu telefonicznego, ale nie wszystkie telefony mają taką możliwość. Znajdziesz ją w ustawieniach połączeń-opcja zablokowane numery, gdzie można zablokować rozmowy i wiadomości przychodzące z konkretnego numeru. Pozdrawiam.

[edytowane przez pilotka o 12:17 w dniu 2018-03-12]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

LoanMe SMS - czy da sie tego pozbyc? HELP (2018-08-15 10:28)

To firma pożyczkowa: https://crediteo.pl/firmy-pozabankowe/loanme/

Zadzwoń do nich i się zapytaj, skąd mają twój numer.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~kamil

 

LoanMe SMS - czy da sie tego pozbyc? HELP (2018-09-06 11:03)

Problem w tym, że nie wiadomo z jakiego numeru wysyłane są smsy. Nie da się na nie odpowiedzieć, nie ma takiej możliwości.

~jac

 

LoanMe SMS - czy da sie tego pozbyc? HELP (2018-09-06 19:26)

<div>A nie masz w telefonie funkcji blokowania numeru?
W Xiaomi jest w opcjach kontaktu,  W żony Lenovo Moto głeboko ukryte - poszperaj w opcjach menu, Blokada załatwia też nachalnych telemarketerów - połączenie jest od razu odrzucane i nawet nie słyszę dzwonka (mam ponad 10 numerów w blokowanych)
</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~jac

 

LoanMe SMS - czy da sie tego pozbyc? HELP (2018-09-07 13:34)

Szanowni Państwo, zwracam się do Państwa z prośbą o usunięcie mojego numeru telefonu XXXXXXXXX z Państwa bazy danych ? ostatnio otrzymałem smsa, z tego co udało mi się ustalić nr należy do Państwa. Nigdy nie zamawiałem u Państwa takich usług i nie mam bladego pojęcia w jaki sposób weszli Państwo w posiadanie mojego numeru ? domniemam iż zostało to zrobione całkowicie bezprawnie. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych ( Dz.U. 1997 Nr 133 poz. 883 ) mam prawo do ich edycji a w szczególności do ich USUNIĘCIA, jeśli natomiast stwierdzę iż w dalszym ciągu przetwarzają Państwo moje dane (zwłaszcza wymieniony wyżej nr telefonu, bądź niniejszy adres e-mail) lub udostępnili Państwo moje dane podmiotom trzecim całą sprawę zgłoszę do Głównego Inspektoratu Danych Osobowych z informacją o posiadaniu nieautoryzowanej bazy danych, w szczególności jeżeli odkryję iż została naruszona ustawa o ochronie danych osobowych będę zobowiązany do powiadomienia o tym fakcie odpowiednich organów ścigania. Pozdrawiam


~kristof

 

LoanMe SMS - czy da sie tego pozbyc? HELP (2018-09-07 20:01)

Zgłaszasz prośbę o usunięcie numeru XXXXXXXXX z forum użytkowników, czy podajesz wzór pisma?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1536343308306

 

LoanMe SMS - czy da sie tego pozbyc? HELP (2018-09-08 17:22)

Ja również otrzymywałam SMS-y. Blokowanie nr tel nic nie pomogło. Zadzwoniłam i poprosiłam o usunięcie mojego numeru z bazy danych. Poinformowali mnie, ze potrwa to 7 dni i w między czasie moge jeszcze otrzymywać wiadomości. Obecnie nie otrzymuje juz SMS.

~eska

 

LoanMe SMS - czy da sie tego pozbyc? HELP (2018-09-18 16:51)

to jest odpowiedź na post:

Ja również otrzymywałam SMS-y. Blokowanie nr tel nic nie pomogło. Zadzwoniłam i poprosiłam o usunięcie mojego numeru z bazy danych. Poinformowali mnie, ze potrwa to 7 dni i w między czasie moge jeszcze otrzymywać wiadomości. Obecnie nie otrzymuje juz SMS.




Gdzie dzwoniłaś? na jaki numer telefonu

~zxcv

odpowiedź

LoanMe SMS - czy da sie tego pozbyc? HELP | bonczini (04.12.2017, 17:27)

Hej,


Nigdy ale to przenigdy nie zglaszalem sie do firmy LoanMe i tymbardziej nigdy nie chcialem brac zadnej pozyczki. Dostaje non stop spam od nich w postaci SMS... chcialbym to jakos zablokowac. Czy ktos wie cokolwiek na ten temat zeby to "dziadostwo" zablokowac?


Dzieki!
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

42 gości i 0 zalogowanych użytkowników