forumnju na kartęusługiNiestabilny internet

Niestabilny internet

 

Niestabilny internet (2017-11-06 16:08)

Witam, jaki jest problem w tym, że internet z nju jest strasznie niestabiny? Raz jest 0.07mbs, a raz nawet 12mbs. 

 

Niestabilny internet (2017-11-06 19:13)

Dopisuję się do tego wątku, bo strona NJU ie pozwala mi  na stworzenie wątku nowego. Pojawia się błąd 409. Z góry przepraszam za zamieszanie. Mam krytyczne uwagi co do skonstruowania strony internetowej NJU.  Mimo wielokrotnych prób nie byłam w stanie znaleźć odpowiedzi na tak bagatelny temat jak opcja "Nie chcę lejka" w połączeniu z usługą "Wszystko komórkowe dziennie". Chodzi mi o zasady funkcjonowania opcji "Nie chcę lejka" . Z opcji "Wszystko komórkowe" byłam zadowolona, dramat zaczynał się gdy chciałam skorzystać z nawigacji. Połączenie z internetem rwało się, telefon nagminnie blokował się. Słowem nic nie działało jak należy. Podejrzewam że to wina zbyt dużego ograniczenia w prędkości internetu. Na stronie NJU są opisy prawie wszystkich opcji, ale brak jakichkolwiek informacji na temat opcji "Nie chcę lejka" - ile będzie kosztowało połączenie z internetem, jaka będzie jego szybkość, Chcę połączyć tę opcję ze "Wszystko komórkowe dziennie".

odpowiedź

Niestabilny internet | gość1509980927098 (06.11.2017, 16:08)

Witam, jaki jest problem w tym, że internet z nju jest strasznie niestabiny? Raz jest 0.07mbs, a raz nawet 12mbs. 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

39 gości i 0 zalogowanych użytkowników