forumnju na kartęusługiNiedziałający roaming

Niedziałający roaming

 

Niedziałający roaming (2015-08-02 14:24)

Witam,


Aktywowałam roaming w zakładce "moje konto", niemniej moja karta sim uparcie nie chce się łączyć poza granicami kraju (UK). Oczywiście, operator zastrzegł sobie 30dni na rozpatrzenie reklamacji (niezgodnie z ustawą konsumencką zresztą), a ja przez to nie mam dostępu do środków na koncie bankowym. Dość ironicznie, nie mogę przez to opłacić faktury za zeszły miesiąc. Jakiś pomysł? Z telefonem wszystko OK - z polskiej dystrybucji, niebrandowany prez zadnego operatora, oprogramowanie niezmienione. 

 

Niedziałający roaming (2015-08-02 19:06)

Witam w Niemczech nie dziala Roaming, dzialal zawsze od 2  godzin nie idzie sie zalogowac w jakiejkolwiek sieci.?

odpowiedź

Niedziałający roaming | asdf (02.08.2015, 14:24)

Witam,


Aktywowałam roaming w zakładce "moje konto", niemniej moja karta sim uparcie nie chce się łączyć poza granicami kraju (UK). Oczywiście, operator zastrzegł sobie 30dni na rozpatrzenie reklamacji (niezgodnie z ustawą konsumencką zresztą), a ja przez to nie mam dostępu do środków na koncie bankowym. Dość ironicznie, nie mogę przez to opłacić faktury za zeszły miesiąc. Jakiś pomysł? Z telefonem wszystko OK - z polskiej dystrybucji, niebrandowany prez zadnego operatora, oprogramowanie niezmienione. 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

22 gości i 1 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies