forumnju z rachunkiemofertanju internetowy - pytania

nju internetowy - pytania

 

nju internetowy - pytania (2017-10-06 08:35)

Cześć, kilka pytań odnośnie internetu w NJU:

1. od czego uzależniony jest okres rozliczeniowy - pytam, bo korzystam z pakietu 40Gb dopiero jeden dzień i właśnie dostałem informację, że do wykorzystania mam 13Gb.

2.czy żeby za kilka miesięcy podwoić ten limit trzeba z numeru, na którym działa Internet wysłać jakiegoś aktywującego SMSa?

3. czy na numer karty do Internetu można założyć konto na njumobile.pl, żeby monitorować stan konta? Rozumiem, że musze włożyć tą kartę tymczasowo do tel. żeby aktywować profil?

4. jeżeli ktoś z Was już korzysta z tej usługi niech da znać jak się sprawuje - jest sens inwestować w dodatkowe anteny do modemów? Pytam, bo zdarzały się wczoraj krótkie przestoje w transferze...


Dzięki z góry za odp.

 

nju internetowy - pytania (2017-10-06 14:09)

Siema.
Mam ten sam problem. Kupiłem 40 a coś tu na koncie jest napisane 13.
Dodatkowo dziś rano włączyła się usługa ograniczona i kompletnie nic nie działa.
Nie wspomnę o tym, że mój router lte MF-910 postanowił po jednym dniu użytkowania karty sim nju internet 40GB wyłączyć wifi. 
Kompletnie już zgłupiałem.
Co tu jest w ogóle grane z tym internetem 40Gb?????



 

nju internetowy - pytania (2017-10-08 00:34)

to jest odpowiedź na post:

Siema.
Mam ten sam problem. Kupiłem 40 a coś tu na koncie jest napisane 13.
Dodatkowo dziś rano włączyła się usługa ograniczona i kompletnie nic nie działa.
Nie wspomnę o tym, że mój router lte MF-910 postanowił po jednym dniu użytkowania karty sim nju internet 40GB wyłączyć wifi. 
Kompletnie już zgłupiałem.
Co tu jest w ogóle grane z tym internetem 40Gb?????



Ok, utworzyłem konto dla numeru nju internetowy i okazało się, że okres rozliczeniowy zaczyna mi sie 13go kazdego miesiaca. Stąd przyznany 13Gb limit (1/3 m-ca) i 10 pln do zapłaty. Po 13 października powinno być pełne 40 i standardowa stawka 29 pln.  Ciężko będzie się w tym limicie przez pierwsze pół roku zmieścić, no ale liczyłem się z tym. Inna sprawa, że net miewa kaprysy i nagłe zwiechy pomimo bdb zasięgu.

Co do Twojego pytania o niski transfer po wi-fi nie mam pojęcia, być może to kwestia ustawień sprzętowych?

~karel

 

nju internetowy - pytania (2018-01-19 15:56)


~gość1516373783730

odpowiedź

nju internetowy - pytania | karel (06.10.2017, 08:35)

Cześć, kilka pytań odnośnie internetu w NJU:

1. od czego uzależniony jest okres rozliczeniowy - pytam, bo korzystam z pakietu 40Gb dopiero jeden dzień i właśnie dostałem informację, że do wykorzystania mam 13Gb.

2.czy żeby za kilka miesięcy podwoić ten limit trzeba z numeru, na którym działa Internet wysłać jakiegoś aktywującego SMSa?

3. czy na numer karty do Internetu można założyć konto na njumobile.pl, żeby monitorować stan konta? Rozumiem, że musze włożyć tą kartę tymczasowo do tel. żeby aktywować profil?

4. jeżeli ktoś z Was już korzysta z tej usługi niech da znać jak się sprawuje - jest sens inwestować w dodatkowe anteny do modemów? Pytam, bo zdarzały się wczoraj krótkie przestoje w transferze...


Dzięki z góry za odp.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

30 gości i 0 zalogowanych użytkowników