Niski rachunek

 

Niski rachunek (2016-01-08 15:08)

Jestem w nju buzz o misiaca. I moj pierwszy rachunek to 6.90 dlaczego? Powinnam placic 29 zl. Dlaczego byl tak niski?

~menia

 

Niski rachunek (2016-01-10 14:01)

Nju z rachunkiem to nie jest typowy abonament znany z innych sieci, dlatego nie ma tutaj stałej opłaty miesięcznej np. 29zł, 39zł.

W Nju z rachunkiem wymagane minimum to 9zł, które w teorii powinno być rozliczone proporcjonalnie w pierwszym miesiącu.
W praktyce to nie działa jak wyżej opisałem, więc jeśli ktoś nie będzie w ogóle korzystał z telefonu to dostanie pierwszą fakturę na kwotę 0,00zł ;)
Inaczej sprawa wygląda z pierwszą fakturą przy Nju Dodatkowym, wówczas operator nalicza proporcjonalnie 9zł za Nju Dodatkowy od dnia podpisania umowy, niezależnie czy to numer tymczasowy i czy z niego korzystamy, czy też nie.

Widocznie wykorzystałaś usługi na łączną kwotę 6,90zł to też tyle masz do zapłaty.
Kolejny rachunek jeśli nie będziesz korzystała z telefonu wyniesie minimum 9zł, bądź tyle ile sobie nabijesz ale nie więcej niż 29zł, gdy korzystasz np. z usługi Wszystko komórkowe za 29zł.

odpowiedź

Niski rachunek | ~menia (08.01.2016, 15:08)

Jestem w nju buzz o misiaca. I moj pierwszy rachunek to 6.90 dlaczego? Powinnam placic 29 zl. Dlaczego byl tak niski?

wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

20 gości i 1 zalogowanych użytkowników