profil na forum

nick
karel
nowicjusz

moje ostatnie

nju dodatkowy - jak zablokować internety :)

(2018-02-19 10:34 w wątku nju dodatkowy - jak zablokować internety :))

Podział internetu byłby znacznie lepszym rozwiązaniem niż całkowita blokada - moim zdaniem powinni wyjść do klientów z taką funkcją! Zwłaszcza, że jest na pewno bardzo przydatna. Ale pewnie operator liczy, że jak się wykorzysta internet to ludzie dokupią pakiet...

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Nju internetowy, kilka pytań

(2018-02-19 10:30 w wątku Nju internetowy, kilka pytań )

Mnie podstawowy pakiet 40GB wystarcza ledwo na pół miesiąca, potem jest bieda, ale da się żyć - nawet na lejku można oglądać Netflixa, chociaż jakość jest tam gorsza ;) 80GB po podwojeniu powinno załatwić sprawę. Ze znikającym transferem to nie wiem, musiałbyś chyba zainstalowac licznik danych na kompie i porównywać z tym co podaje nju...

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Prędkość internetu

(2018-02-19 10:27 w wątku Prędkość internetu)

za taką kasę, czyli 29/m-c nie ma co narzekać, jedynie przez pierwsze pół roku jest bieda, ale po podwojeniu limitu powinno być już git :)

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Roaming Szwajcaria

(2018-02-19 10:23 w wątku Roaming Szwajcaria)

hehe, Szwajcarskie stawki - przerabiałem w zeszłym roku - kilka godzin za granicą z Włochami i rachunek na prawie 2 stówy :D najlepiej powyłączać wszystko wjeżdżając do tego pięknego ale drogiego kraju ;)

ta odpowiedź była przydatna
dla 1 osób

nju do 29 zł + nju dodatkowy

(2018-02-19 10:21 w wątku nju do 29 zł + nju dodatkowy)

Zmiana z pakietu 19pln na 29pln po dołączeniu dodatkowego numeru trwająca miesiąc to jakaś kpina - owinna być wykonywana błyskawicznie, albo przynajmniej od momentu wejścia nowego okresu rozliczeniowego w życie. W chwili obecnej jest miesiąc poślizgu, więc jeżeli ktoś miał wcześniej taki układ, to będzie miał niestety rachunek wyższy niż zakładane 38 pln po dołączeniu drugiego numeru.

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób