forumnju z rachunkiemofertaRóżnica między nju z rachunkiem za max 29 zł a nju na kartę z 29 zł

Różnica między nju z rachunkiem za max 29 zł a nju na kartę z 29 zł

 

Różnica między nju z rachunkiem za max 29 zł a nju na kartę z 29 zł (2017-10-04 11:09)

Witam.
Jakie są różnice w ofercie między nju z rachunkiem za max 29 zł a nju na kartę za 29 zł poza tym, że w nju z rachunkiem masz umowę a w nju na kartę nie ?


Tylko to że w nju z rachunkiem masz w kwocie max 29 zł także dzwonienie na telefony stacjonarne a w nju na kartę za 29 zł dzwonienie jest dodatkowo płatne max 10 zł ?

~kirman

 

Różnica między nju z rachunkiem za max 29 zł a nju na kartę z 29 zł (2017-10-05 14:33)

Poza rozmowami na stacjonarne różnica jest m.in. usłudze VoWiFi
W wersji z rachunkiem można z tego korzystać za granicą a w ofercie na kartę tylko na terenie kraju.


Różnica jest też w sposobie zmiany ofert i usług ale to wynika z rodzaju zobowiązania. W wersji na kartę zmieniasz praktycznie wszystko od razu kiedy Ci się zachce a w wersji z rachunkiem część rzeczy dopiero w następnych okresie rozliczeniowym (np. zmiana oferty na tańszą, droższą czy nowszą).

 

Różnica między nju z rachunkiem za max 29 zł a nju na kartę z 29 zł (2017-10-05 19:06)


No i chyba najważniejsze: w wersji z rachunkiem można dokupić drugi numer za jedyne 9zł, który korzysta z tej samej puli usług jak pierwszy.
 Inaczej pisząc: za max 38zł (29zł+9zł) masz 2 nr-y, które mogą korzystać z nielimitowanych rozmów komórkowych, stacjonarnych, SMS, MMS, 10GB internetu (na start, potem przez 2 lata jest zwiększany w miarę stażu), w tym 1,46GB w UE. Czyli pisząc jeszcze inaczej: wychodzi średnio 19zł/nr za ofertę praktycznie "no limit".


Co prawda jest to usługa abonamentowa, lecz okres wypowiedzenia wynosi tylko 1 mc, nie ma wielomiesięcznych zobowiązań, "cyrografów".

 

Różnica między nju z rachunkiem za max 29 zł a nju na kartę z 29 zł (2017-10-05 23:22)

<cite class="content">Witam.
Jakie są różnice w ofercie między nju z rachunkiem za max 29 zł a nju na kartę za 29 zł poza tym, że w nju z rachunkiem masz umowę a w nju na kartę nie ?


Tylko to że w nju z rachunkiem masz w kwocie max 29 zł także dzwonienie na telefony stacjonarne a w nju na kartę za 29 zł dzwonienie jest dodatkowo płatne max 10 zł ?
mam nju z rachunkiem a mam opcję 10 zł na stacjonarne teraz nie wiem co mam ?

693956452 NJU tatlesz@gmail.com
</cite>

~tatlesz

 

Różnica między nju z rachunkiem za max 29 zł a nju na kartę z 29 zł (2017-10-06 18:42)

to jest odpowiedź na post:

mam nju z rachunkiem a mam opcję 10 zł na stacjonarne teraz nie wiem co mam ?
<font color="#185d68">
</font>
693956452 NJU tatlesz@gmail.com


<font color="#185d68">
</font>
Nie wiesz co masz? Przecież można samemu sprawdzić na koncie online - przez stronę albo w aplikacji mobilnej. Wystarczy wejść w bieżące wykorzystanie. Jeśli jeszcze masz "wszystko komórkowe" (czy jakoś tak), gdzie było rozbicie na max 29zł-komórkowe + max 10zł-stacjonarne, to czym prędzej zmień na "wszystko - nie więcej niż 29zł" ;)
 Przy czym uwaga, jak wyżej napisał @grzesk: w Nju z rachunkiem zmiana wejdzie w życie od następnego okresu rozliczeniowego.
<font color="#185d68">
</font>
Tak przy okazji, co prawda nie mój cyrk... itd. - zawsze podajesz na publicznych forach swój nr telefonu i email? 
<font color="#185d68">
</font>
P.S. Spojrzałem przypadkiem w oferty na kartę i widzę, że za max 29zł są już razem komórkowe+stacjonarne. Czyli dla pojedynczego numeru oferta zbliżona do nju z rachunkiem. Z tym, że jak już tu wspomniano: nie można dokupić drugiego nru za 9zł, oraz nie działa WiFi Calling za granicą.

odpowiedź

Różnica między nju z rachunkiem za max 29 zł a nju na kartę z 29 zł | stanley99 (06.10.2017, 18:42)


<font color="#185d68">
</font>
Nie wiesz co masz? Przecież można samemu sprawdzić na koncie online - przez stronę albo w aplikacji mobilnej. Wystarczy wejść w bieżące wykorzystanie. Jeśli jeszcze masz "wszystko komórkowe" (czy jakoś tak), gdzie było rozbicie na max 29zł-komórkowe + max 10zł-stacjonarne, to czym prędzej zmień na "wszystko - nie więcej niż 29zł" ;)
 Przy czym uwaga, jak wyżej napisał @grzesk: w Nju z rachunkiem zmiana wejdzie w życie od następnego okresu rozliczeniowego.
<font color="#185d68">
</font>
Tak przy okazji, co prawda nie mój cyrk... itd. - zawsze podajesz na publicznych forach swój nr telefonu i email? 
<font color="#185d68">
</font>
P.S. Spojrzałem przypadkiem w oferty na kartę i widzę, że za max 29zł są już razem komórkowe+stacjonarne. Czyli dla pojedynczego numeru oferta zbliżona do nju z rachunkiem. Z tym, że jak już tu wspomniano: nie można dokupić drugiego nru za 9zł, oraz nie działa WiFi Calling za granicą.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

31 gości i 1 zalogowanych użytkowników