forumnju z rachunkiemusługiproblem z pocztą głosową

problem z pocztą głosową

 

problem z pocztą głosową (2017-10-04 16:10)

Od jakiegoś czasu przestała działać poczta głosowa. Pojawia się komunikat: skrzynka o podanym numerze nie istnieje lub nie udało się utworzyć skrzynki.
Usługa poczty głosowej jest aktywowana, któryś ze znajomych ma podobnie w NJU, czy mogę prosić o sprawdzenie i poprawienie usterki?

 

problem z pocztą głosową (2017-10-08 15:53)

to jest odpowiedź na post:

Od jakiegoś czasu przestała działać poczta głosowa. Pojawia się komunikat: skrzynka o podanym numerze nie istnieje lub nie udało się utworzyć skrzynki.
Usługa poczty głosowej jest aktywowana, któryś ze znajomych ma podobnie w NJU, czy mogę prosić o sprawdzenie i poprawienie usterki?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1507470791319

 

problem z pocztą głosową (2017-10-13 18:24)

to jest odpowiedź na post:

Od jakiegoś czasu przestała działać poczta głosowa. Pojawia się komunikat: skrzynka o podanym numerze nie istnieje lub nie udało się utworzyć skrzynki.
Usługa poczty głosowej jest aktywowana, któryś ze znajomych ma podobnie w NJU, czy mogę prosić o sprawdzenie i poprawienie usterki?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1507911841519

 

problem z pocztą głosową (2017-10-16 12:19)

Mam dokładnie ten sam problem. Czy mogę prosić o sprawdzenie i poprawienie usterki oraz informację o przewidywanej dacie usunięcia problemu?

 

problem z pocztą głosową (2017-10-16 18:50)

a jak mają cię namierzyć na podstawie nicku gość2365782365783246?

~wiem

 

problem z pocztą głosową (2017-10-22 11:31)

Mamy w rodzinie kilka numerów w nju i na wszystkich jest ten sam problem. Gdy ktoś dzwoni to słyszy "nie ma skrzynki o takim numerze" a dzwoniąc na swoją skrzynkę otrzymujesz komunikat - niestety nie udało się utworzyć skrzynki w tej chwili, spróbuj później.

Czy ktoś zna jakieś rozwiązanie tego problemu?

 

problem z pocztą głosową (2017-10-22 12:08)

to jest odpowiedź na post:

Czy ktoś zna jakieś rozwiązanie tego problemu?


Wysłać zgłoszenie do BOK.

odpowiedź

problem z pocztą głosową | darek111 (04.10.2017, 16:10)

Od jakiegoś czasu przestała działać poczta głosowa. Pojawia się komunikat: skrzynka o podanym numerze nie istnieje lub nie udało się utworzyć skrzynki.
Usługa poczty głosowej jest aktywowana, któryś ze znajomych ma podobnie w NJU, czy mogę prosić o sprawdzenie i poprawienie usterki?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

32 gości i 0 zalogowanych użytkowników