forumnju z rachunkiemofertaPrzeniesienie numeru - nieaktywność pod starym numerem

Przeniesienie numeru - nieaktywność pod starym numerem

 

Przeniesienie numeru - nieaktywność pod starym numerem (2017-09-08 13:54)

Witam, zastanawiam się jaki jest maksymalny okres, w którym przenoszony numer może być nieaktywny.
Chodzi o sytuację, w której stara karta SIM już została zdezaktywowana przez poprzedniego operatora, a karta nju mobile działa jeszcze na numerze tymczasowym.


Numer przenoszony jest natychmiast, kiedy stara karta przestaje działać, czy może zdarzyć się sytuacja, w której przez jakiś czas będę niedostępny pod starym numerem?

~tomek

 

Przeniesienie numeru - nieaktywność pod starym numerem (2017-09-09 13:50)


Mogę powiedzieć tylko tyle, że około rok temu przenosiłem do Nju dwa numery i przerwa była dla mnie praktycznie niezauważalna.  W uzgodnionym dniu przeniesienia tuż po 00:00 na karcie Nju dostałem sms-a "Witamy w Nju, numer xxx został przeniesiony" (czy coś w tym stylu) i numer tymczasowy stał się numerem, który przenosiłem z innej sieci. Z tym, że nie jestem nocnym Markiem i nie śledziłem czy, oraz dokładnie ile trwała przerwa. Powiem  może tak: w przeddzień wieczorem numer miałem jeszcze u poprzedniego operatora, na drugi dzień rano już w Nju ;)
<font color="#185d68">
</font>
P.S. Gdzieś mi mignęło (w regulaminach?), że przerwa może potrwać 24h, ale wydaje mi się, że dają sobie tyle na wszelki wypadek, w praktyce trwa znacznie krócej.

odpowiedź

Przeniesienie numeru - nieaktywność pod starym numerem | ~tomek (08.09.2017, 13:54)

Witam, zastanawiam się jaki jest maksymalny okres, w którym przenoszony numer może być nieaktywny.
Chodzi o sytuację, w której stara karta SIM już została zdezaktywowana przez poprzedniego operatora, a karta nju mobile działa jeszcze na numerze tymczasowym.


Numer przenoszony jest natychmiast, kiedy stara karta przestaje działać, czy może zdarzyć się sytuacja, w której przez jakiś czas będę niedostępny pod starym numerem?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

64 gości i 1 zalogowanych użytkowników