forumnju na kartęusługinie dochodzą SMSy z kodami z banków,Play 24 i innych

nie dochodzą SMSy z kodami z banków,Play 24 i innych

 

nie dochodzą SMSy z kodami z banków,Play 24 i innych (2017-09-11 12:18)

Witam, ponieważ jestem przeciwnikiem natrętnych dręczycieli telefonicznych wydzwaniających z propozycjami niechcianych usług oraz innego SPAMu zablokowałem poprzez aplikację mobilną Nju mobile usługi takie jak:
blokada MMs MO
blokada MMS MT
blokada połączeń *7xxx
blokada połączeń 0-700 i 0-701
blokada SMS MO
blokada SMS MT
i efekt jest taki że od tego dnia mam spokój ale nie dochodzą kody autoryzacyjne z banków i od innych dostawców np. z Play 24
Ktoś podpowie co mam aktywować aby SMSy z kodami znów dochodziły normalnie?
HELP!

 

nie dochodzą SMSy z kodami z banków,Play 24 i innych (2017-09-11 12:37)

ok, po konsultacji z bardzo sympatyczna Panią konsultantką już wiem że problem wynika najprawdopodobniej z ustanowienia blokady SMS MT jako blokada przychodzących na dany numer, ponieważ MO jest blokadą wychodzących

~nerd

 

nie dochodzą SMSy z kodami z banków,Play 24 i innych (2017-09-11 14:38)


niestety, pomimo rozmowy z Panią konsultantką i przedstawienia problemu niedochodzenia SMSów z kodami autoryzacyjnymi z banków oraz innych serwisów jak np. Play 24 oraz wyłączenia przez Panią konsultantkę blokady usług premium oraz przezemnie manualnie w aplikacji mobilnej Nju mobile blokad usług tj:


blokada MMS MT
blokada połączeń *7xxx
blokada SMS MT


NADAL NIE DOCHODZĄ SMSy Z KODAMI AUTORYZACYJNYMI !!!

[edytowane przez nerd o 14:45 w dniu 2017-09-11]
 

nie dochodzą SMSy z kodami z banków,Play 24 i innych (2018-11-14 22:26)

Witam, udało się komuś rozwiązać problem nie dochodzących wiadomości SMS z banków? (ING)

 

nie dochodzą SMSy z kodami z banków,Play 24 i innych (2018-11-15 20:08)

Sprawdź w ustawieniach telefonu czy nie masz czasem blokady na SMS-y z numerów skróconych. Jeżeli nie masz, wyślij zgłoszenie przez formularz kontaktowy do działu technicznego. Podaj przykłady z ostatnich 24 godzin, kiedy taka sytuacja miała miejsce.

odpowiedź

nie dochodzą SMSy z kodami z banków,Play 24 i innych | ~nerd (11.09.2017, 12:37)

ok, po konsultacji z bardzo sympatyczna Panią konsultantką już wiem że problem wynika najprawdopodobniej z ustanowienia blokady SMS MT jako blokada przychodzących na dany numer, ponieważ MO jest blokadą wychodzących
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

34 gości i 1 zalogowanych użytkowników