forumnju na kartęusługinie dochodzą SMSy z kodami z banków,Play 24 i innych

nie dochodzą SMSy z kodami z banków,Play 24 i innych

 

nie dochodzą SMSy z kodami z banków,Play 24 i innych (2017-09-11 12:18)

Witam, ponieważ jestem przeciwnikiem natrętnych dręczycieli telefonicznych wydzwaniających z propozycjami niechcianych usług oraz innego SPAMu zablokowałem poprzez aplikację mobilną Nju mobile usługi takie jak:
blokada MMs MO
blokada MMS MT
blokada połączeń *7xxx
blokada połączeń 0-700 i 0-701
blokada SMS MO
blokada SMS MT
i efekt jest taki że od tego dnia mam spokój ale nie dochodzą kody autoryzacyjne z banków i od innych dostawców np. z Play 24
Ktoś podpowie co mam aktywować aby SMSy z kodami znów dochodziły normalnie?
HELP!

 

nie dochodzą SMSy z kodami z banków,Play 24 i innych (2017-09-11 12:37)

ok, po konsultacji z bardzo sympatyczna Panią konsultantką już wiem że problem wynika najprawdopodobniej z ustanowienia blokady SMS MT jako blokada przychodzących na dany numer, ponieważ MO jest blokadą wychodzących

~nerd

 

nie dochodzą SMSy z kodami z banków,Play 24 i innych (2017-09-11 14:38)


niestety, pomimo rozmowy z Panią konsultantką i przedstawienia problemu niedochodzenia SMSów z kodami autoryzacyjnymi z banków oraz innych serwisów jak np. Play 24 oraz wyłączenia przez Panią konsultantkę blokady usług premium oraz przezemnie manualnie w aplikacji mobilnej Nju mobile blokad usług tj:


blokada MMS MT
blokada połączeń *7xxx
blokada SMS MT


NADAL NIE DOCHODZĄ SMSy Z KODAMI AUTORYZACYJNYMI !!!

[edytowane przez nerd o 14:45 w dniu 2017-09-11]
 

nie dochodzą SMSy z kodami z banków,Play 24 i innych (2018-11-14 22:26)

Witam, udało się komuś rozwiązać problem nie dochodzących wiadomości SMS z banków? (ING)

 

nie dochodzą SMSy z kodami z banków,Play 24 i innych (2018-11-15 20:08)

Sprawdź w ustawieniach telefonu czy nie masz czasem blokady na SMS-y z numerów skróconych. Jeżeli nie masz, wyślij zgłoszenie przez formularz kontaktowy do działu technicznego. Podaj przykłady z ostatnich 24 godzin, kiedy taka sytuacja miała miejsce.

odpowiedź

nie dochodzą SMSy z kodami z banków,Play 24 i innych | nerd (11.09.2017, 12:18)

Witam, ponieważ jestem przeciwnikiem natrętnych dręczycieli telefonicznych wydzwaniających z propozycjami niechcianych usług oraz innego SPAMu zablokowałem poprzez aplikację mobilną Nju mobile usługi takie jak:
blokada MMs MO
blokada MMS MT
blokada połączeń *7xxx
blokada połączeń 0-700 i 0-701
blokada SMS MO
blokada SMS MT
i efekt jest taki że od tego dnia mam spokój ale nie dochodzą kody autoryzacyjne z banków i od innych dostawców np. z Play 24
Ktoś podpowie co mam aktywować aby SMSy z kodami znów dochodziły normalnie?
HELP!
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

31 gości i 1 zalogowanych użytkowników