forumnju z rachunkiemofertaWszystko nie więcej niż 29 i przeniesienie numeru

Wszystko nie więcej niż 29 i przeniesienie numeru

 

Wszystko nie więcej niż 29 i przeniesienie numeru (2017-08-22 19:35)

Zastanawiam się nad przeniesieniem numeru do nju, w ofercie jest napisane że SMS są nielimitowane, ale to obowiązuje wszystkie sieci?
I jak to konkretnie wygląda przy przeniesieniu numeru, oferta będzie mi działać od razu od aktywacji, czy będę musiała jeszcze potem coś poklikać na stronie? No i ostatnie pytanie czy muszę odebrać dokumenty od kuriera osobiście, czy może być to ktoś inny ,a ja mogę potem odesłać? A jeśli osobiście to czy da się z kurierem jakoś dopasować jego przybycie do mojego powrotu z pracy?
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)

~justyna3

 

Wszystko nie więcej niż 29 i przeniesienie numeru (2017-08-23 07:12)

Justyno, generalnie sprawa wygląda tak:
1. SMS są nielimitowane do wszystkich
2. W dniu przeniesienia numeru posiadasz aktywną taryfę nju buzz
3. Dokumenty MUSISZ odebrać osobiście
4. To pytanie do kuriera, który przywiezie Ci przesyłkę (najprawdopodobniej firma DPD)

~cyceron87

 

Wszystko nie więcej niż 29 i przeniesienie numeru (2017-09-11 17:28)

Jak długo nastepuje przeniesie numeru z orange na katę do nju. w dniu dzisiejszym podpisałam umowe i wyłączono mi orange i cisza.

~wera

 

Wszystko nie więcej niż 29 i przeniesienie numeru (2017-09-21 18:36)

Ja dzisiaj podpisalem umowe, przenoszac sie z w orange free na karte i doslownie po 1-2 godz dostalem informacje o aktywacji NJU.
I nie wiedzialem ze telefon przestal dzialac, znaczy siec.
Przestawienie sie telefonu na NJU nastapilo zaraz po restarcie telefonu, czyli wylaczeniu i wlaczeniu go ponownie.

~foxpayne

 

Wszystko nie więcej niż 29 i przeniesienie numeru (2017-09-22 00:20)

Ja siedzę w sieci nju (Orange) już ok 3lat. Jestem bardzo z niej zadowolony. Za 29zł. Mam wszystko! A za to że jestem z nimi długo dają mi gratisami nie 10gb internetu a 30! Super oferta szczególne dla dwóch numerów. Nie wiem czego się boicie z przeniesieniem numeru? Że dzień nie będzie w najgorszym wypadku przy przenoszeniu numeru zasięgu? Ja miałem wszystko bez problemu. W pierwszym miesiącu nie dzwoń za dużo dopuki nie zmienisz na taryfę wszystko za 29 bo więcej zapłacisz i pamiętaj to nie śmieszny Play i reszta podfirm które korzystają z wszystkich operatorow-nadajnikow tu masz tylko Orange ale zasięg jest super. Obecnie przechodzę na taryfę 29zl wszystko i żonę mam do rachunku za 9zl więcej czyli mamy "za darmo" dlatego w cudzysłowiu bo do 29zł płacimy za rozmowy plus za drugą osobę 9zł razem 38zł na miesiąc. Mamy nielimitowane rozmowy kom,stac. ,SMS i MMS do wszystkich sieci oraz 30GB internetu do podziału czyli żona nie korzysta to ja mam 30 i na odwrót

 

Wszystko nie więcej niż 29 i przeniesienie numeru (2017-09-22 10:19)

to jest odpowiedź na post:

Ja siedzę w sieci nju (Orange) już ok 3lat. Jestem bardzo z niej zadowolony. Za 29zł. Mam wszystko! A za to że jestem z nimi długo dają mi gratisami nie 10gb internetu a 30! Super oferta szczególne dla dwóch numerów. Nie wiem czego się boicie z przeniesieniem numeru? Że dzień nie będzie w najgorszym wypadku przy przenoszeniu numeru zasięgu? Ja miałem wszystko bez problemu. W pierwszym miesiącu nie dzwoń za dużo dopuki nie zmienisz na taryfę wszystko za 29 bo więcej zapłacisz i pamiętaj to nie śmieszny Play i reszta podfirm które korzystają z wszystkich operatorow-nadajnikow tu masz tylko Orange ale zasięg jest super. Obecnie przechodzę na taryfę 29zl wszystko i żonę mam do rachunku za 9zl więcej czyli mamy "za darmo" dlatego w cudzysłowiu bo do 29zł płacimy za rozmowy plus za drugą osobę 9zł razem 38zł na miesiąc. Mamy nielimitowane rozmowy kom,stac. ,SMS i MMS do wszystkich sieci oraz 30GB internetu do podziału czyli żona nie korzysta to ja mam 30 i na odwrót


Jedna poprawka. Za 29zł. + 9zł. + do 10zł. nie stacjonarne.

~zibi

 

Wszystko nie więcej niż 29 i przeniesienie numeru (2017-09-22 10:21)

.....powińno być "na" stacjonarne

~zibi

 

Wszystko nie więcej niż 29 i przeniesienie numeru (2017-09-22 16:12)

to jest odpowiedź na post:

Jedna poprawka. Za 29zł. + 9zł. + do 10zł. nie stacjonarne.
.....powińno być "na" stacjonarne



Przecież oferty ...+ do10zł na stacjonarne już nie ma. Teraz za 29zł (a dokładniej za _maksymalnie_ 29zł...) można mieć no limit _Wszystko_, zresztą przecież tak się nazywa ta opcja. Czyli za "Wszystko nie więcej niż 29zł": komórki, stacjonarne, sms, mms i 10GB netu (na start, potem pakiet internetowy wzrasta "im więcej tym lepiej" odpowiednio do stażu). Plus 9zł za dodatkowy nr i możemy za max. 38zł to wszystko mieć wspólnie dla 2 nr-ów.


No chyba, że wciąż masz opcję, gdzie się kiedyś płaci(ło) osobno do 10zł za stacjonarne - proponuję jak najszybciej to zmienić ;) (to chyba nadal się nie dzieje z automatu).


Co do przenosin tu się zgadzam - warto się przemęczyć nawet te 24h ;) Chociaż u mnie też odbyło się szybko i bez żadnego problemu: wieczorem nr był jeszcze u "starego" operatora, nazajutrz rano już u nowego. Sms w stylu "witamy w Nju" przyszedł tuż po północy, ale wtedy spałem ;)
 

[edytowane przez stanley99 o 16:25 w dniu 2017-09-22]
 

Wszystko nie więcej niż 29 i przeniesienie numeru (2017-09-25 12:54)

to jest odpowiedź na post:



Przecież oferty ...+ do10zł na stacjonarne już nie ma. Teraz za 29zł (a dokładniej za _maksymalnie_ 29zł...) można mieć no limit _Wszystko_, zresztą przecież tak się nazywa ta opcja. Czyli za "Wszystko nie więcej niż 29zł": komórki, stacjonarne, sms, mms i 10GB netu (na start, potem pakiet internetowy wzrasta "im więcej tym lepiej" odpowiednio do stażu).
 




Czyli mam rozumieć że jak nie wydzwonię tych 29zł na miesiąc to zapłacę mniej?

~januszek_brzuszek

 

Wszystko nie więcej niż 29 i przeniesienie numeru (2017-09-25 17:30)

to jest odpowiedź na post:

Czyli mam rozumieć że jak nie wydzwonię tych 29zł na miesiąc to zapłacę mniej?




Dokładnie. Do momentu osiągnięcia kwoty 29zł płacisz za rozmowy/SMS/MMS normalnie, według stawek operatora. Oraz UWAGA: płacisz również za internet - 19gr/MB.
Łatwo obliczyć, że 29zł oznacza transfer zaledwie około 153MB - ilość niezbyt duża w obecnych czasach multimediów, strumieni, chmur, etc. 
Inaczej pisząc: jeżeli przykładowo w danym okresie rozliczeniowym nie przeprowadzisz żadnej rozmowy, nie wyślesz SMSa/MMSa, ale posurfujesz sobie osiągając/przekraczając owe 153MB - i tak zapłacisz 29zł. Analogicznie można sobie obliczyć, ile minut rozmów, wysłanie ilu SMS/MMSów odpowiada osiągnięciu kwoty 29zł, kiedy potem mamy już wszystko "za friko". Jeśli "wydzwonisz"/wysurfujesz mniej - teoretycznie zapłacisz mniej. Piszę "teoretycznie", bo mi się jeszcze nie udało ;) I raczej nie uda, bo nie po to brałem ofertę, którą zaliczam do kategorii "bez limitu", aby się potem ograniczać ;)
Aha, bodaj przez pierwsze 3 miesiące po podpisaniu umowy rachunek jest obciążany minimalną kwotą 9zł, nawet gdybyś w ogóle nie korzystał, np. kartę SIM schował do szuflady.

[edytowane przez stanley99 o 17:39 w dniu 2017-09-25]

odpowiedź

Wszystko nie więcej niż 29 i przeniesienie numeru | ~justyna3 (22.08.2017, 19:35)

Zastanawiam się nad przeniesieniem numeru do nju, w ofercie jest napisane że SMS są nielimitowane, ale to obowiązuje wszystkie sieci?
I jak to konkretnie wygląda przy przeniesieniu numeru, oferta będzie mi działać od razu od aktywacji, czy będę musiała jeszcze potem coś poklikać na stronie? No i ostatnie pytanie czy muszę odebrać dokumenty od kuriera osobiście, czy może być to ktoś inny ,a ja mogę potem odesłać? A jeśli osobiście to czy da się z kurierem jakoś dopasować jego przybycie do mojego powrotu z pracy?
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

30 gości i 0 zalogowanych użytkowników