forumnju z rachunkiemofertaWszystko nie więcej niż 29 i przeniesienie numeru

Wszystko nie więcej niż 29 i przeniesienie numeru

 

Wszystko nie więcej niż 29 i przeniesienie numeru (2017-08-22 19:35)

Zastanawiam się nad przeniesieniem numeru do nju, w ofercie jest napisane że SMS są nielimitowane, ale to obowiązuje wszystkie sieci?
I jak to konkretnie wygląda przy przeniesieniu numeru, oferta będzie mi działać od razu od aktywacji, czy będę musiała jeszcze potem coś poklikać na stronie? No i ostatnie pytanie czy muszę odebrać dokumenty od kuriera osobiście, czy może być to ktoś inny ,a ja mogę potem odesłać? A jeśli osobiście to czy da się z kurierem jakoś dopasować jego przybycie do mojego powrotu z pracy?
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)

~justyna3

 

Wszystko nie więcej niż 29 i przeniesienie numeru (2017-08-23 07:12)

Justyno, generalnie sprawa wygląda tak:
1. SMS są nielimitowane do wszystkich
2. W dniu przeniesienia numeru posiadasz aktywną taryfę nju buzz
3. Dokumenty MUSISZ odebrać osobiście
4. To pytanie do kuriera, który przywiezie Ci przesyłkę (najprawdopodobniej firma DPD)

~cyceron87

 

Wszystko nie więcej niż 29 i przeniesienie numeru (2017-09-11 17:28)

Jak długo nastepuje przeniesie numeru z orange na katę do nju. w dniu dzisiejszym podpisałam umowe i wyłączono mi orange i cisza.

~wera

 

Wszystko nie więcej niż 29 i przeniesienie numeru (2017-09-21 18:36)

Ja dzisiaj podpisalem umowe, przenoszac sie z w orange free na karte i doslownie po 1-2 godz dostalem informacje o aktywacji NJU.
I nie wiedzialem ze telefon przestal dzialac, znaczy siec.
Przestawienie sie telefonu na NJU nastapilo zaraz po restarcie telefonu, czyli wylaczeniu i wlaczeniu go ponownie.

~foxpayne

 

Wszystko nie więcej niż 29 i przeniesienie numeru (2017-09-22 00:20)

Ja siedzę w sieci nju (Orange) już ok 3lat. Jestem bardzo z niej zadowolony. Za 29zł. Mam wszystko! A za to że jestem z nimi długo dają mi gratisami nie 10gb internetu a 30! Super oferta szczególne dla dwóch numerów. Nie wiem czego się boicie z przeniesieniem numeru? Że dzień nie będzie w najgorszym wypadku przy przenoszeniu numeru zasięgu? Ja miałem wszystko bez problemu. W pierwszym miesiącu nie dzwoń za dużo dopuki nie zmienisz na taryfę wszystko za 29 bo więcej zapłacisz i pamiętaj to nie śmieszny Play i reszta podfirm które korzystają z wszystkich operatorow-nadajnikow tu masz tylko Orange ale zasięg jest super. Obecnie przechodzę na taryfę 29zl wszystko i żonę mam do rachunku za 9zl więcej czyli mamy "za darmo" dlatego w cudzysłowiu bo do 29zł płacimy za rozmowy plus za drugą osobę 9zł razem 38zł na miesiąc. Mamy nielimitowane rozmowy kom,stac. ,SMS i MMS do wszystkich sieci oraz 30GB internetu do podziału czyli żona nie korzysta to ja mam 30 i na odwrót

 

Wszystko nie więcej niż 29 i przeniesienie numeru (2017-09-22 10:19)

to jest odpowiedź na post:

Ja siedzę w sieci nju (Orange) już ok 3lat. Jestem bardzo z niej zadowolony. Za 29zł. Mam wszystko! A za to że jestem z nimi długo dają mi gratisami nie 10gb internetu a 30! Super oferta szczególne dla dwóch numerów. Nie wiem czego się boicie z przeniesieniem numeru? Że dzień nie będzie w najgorszym wypadku przy przenoszeniu numeru zasięgu? Ja miałem wszystko bez problemu. W pierwszym miesiącu nie dzwoń za dużo dopuki nie zmienisz na taryfę wszystko za 29 bo więcej zapłacisz i pamiętaj to nie śmieszny Play i reszta podfirm które korzystają z wszystkich operatorow-nadajnikow tu masz tylko Orange ale zasięg jest super. Obecnie przechodzę na taryfę 29zl wszystko i żonę mam do rachunku za 9zl więcej czyli mamy "za darmo" dlatego w cudzysłowiu bo do 29zł płacimy za rozmowy plus za drugą osobę 9zł razem 38zł na miesiąc. Mamy nielimitowane rozmowy kom,stac. ,SMS i MMS do wszystkich sieci oraz 30GB internetu do podziału czyli żona nie korzysta to ja mam 30 i na odwrót


Jedna poprawka. Za 29zł. + 9zł. + do 10zł. nie stacjonarne.

~zibi

 

Wszystko nie więcej niż 29 i przeniesienie numeru (2017-09-22 10:21)

.....powińno być "na" stacjonarne

~zibi

 

Wszystko nie więcej niż 29 i przeniesienie numeru (2017-09-22 16:12)

to jest odpowiedź na post:

Jedna poprawka. Za 29zł. + 9zł. + do 10zł. nie stacjonarne.
.....powińno być "na" stacjonarne



Przecież oferty ...+ do10zł na stacjonarne już nie ma. Teraz za 29zł (a dokładniej za _maksymalnie_ 29zł...) można mieć no limit _Wszystko_, zresztą przecież tak się nazywa ta opcja. Czyli za "Wszystko nie więcej niż 29zł": komórki, stacjonarne, sms, mms i 10GB netu (na start, potem pakiet internetowy wzrasta "im więcej tym lepiej" odpowiednio do stażu). Plus 9zł za dodatkowy nr i możemy za max. 38zł to wszystko mieć wspólnie dla 2 nr-ów.


No chyba, że wciąż masz opcję, gdzie się kiedyś płaci(ło) osobno do 10zł za stacjonarne - proponuję jak najszybciej to zmienić ;) (to chyba nadal się nie dzieje z automatu).


Co do przenosin tu się zgadzam - warto się przemęczyć nawet te 24h ;) Chociaż u mnie też odbyło się szybko i bez żadnego problemu: wieczorem nr był jeszcze u "starego" operatora, nazajutrz rano już u nowego. Sms w stylu "witamy w Nju" przyszedł tuż po północy, ale wtedy spałem ;)
 

[edytowane przez stanley99 o 16:25 w dniu 2017-09-22]
 

Wszystko nie więcej niż 29 i przeniesienie numeru (2017-09-25 12:54)

to jest odpowiedź na post:



Przecież oferty ...+ do10zł na stacjonarne już nie ma. Teraz za 29zł (a dokładniej za _maksymalnie_ 29zł...) można mieć no limit _Wszystko_, zresztą przecież tak się nazywa ta opcja. Czyli za "Wszystko nie więcej niż 29zł": komórki, stacjonarne, sms, mms i 10GB netu (na start, potem pakiet internetowy wzrasta "im więcej tym lepiej" odpowiednio do stażu).
 




Czyli mam rozumieć że jak nie wydzwonię tych 29zł na miesiąc to zapłacę mniej?

~januszek_brzuszek

 

Wszystko nie więcej niż 29 i przeniesienie numeru (2017-09-25 17:30)

to jest odpowiedź na post:

Czyli mam rozumieć że jak nie wydzwonię tych 29zł na miesiąc to zapłacę mniej?




Dokładnie. Do momentu osiągnięcia kwoty 29zł płacisz za rozmowy/SMS/MMS normalnie, według stawek operatora. Oraz UWAGA: płacisz również za internet - 19gr/MB.
Łatwo obliczyć, że 29zł oznacza transfer zaledwie około 153MB - ilość niezbyt duża w obecnych czasach multimediów, strumieni, chmur, etc. 
Inaczej pisząc: jeżeli przykładowo w danym okresie rozliczeniowym nie przeprowadzisz żadnej rozmowy, nie wyślesz SMSa/MMSa, ale posurfujesz sobie osiągając/przekraczając owe 153MB - i tak zapłacisz 29zł. Analogicznie można sobie obliczyć, ile minut rozmów, wysłanie ilu SMS/MMSów odpowiada osiągnięciu kwoty 29zł, kiedy potem mamy już wszystko "za friko". Jeśli "wydzwonisz"/wysurfujesz mniej - teoretycznie zapłacisz mniej. Piszę "teoretycznie", bo mi się jeszcze nie udało ;) I raczej nie uda, bo nie po to brałem ofertę, którą zaliczam do kategorii "bez limitu", aby się potem ograniczać ;)
Aha, bodaj przez pierwsze 3 miesiące po podpisaniu umowy rachunek jest obciążany minimalną kwotą 9zł, nawet gdybyś w ogóle nie korzystał, np. kartę SIM schował do szuflady.

[edytowane przez stanley99 o 17:39 w dniu 2017-09-25]

odpowiedź

Wszystko nie więcej niż 29 i przeniesienie numeru | ~januszek_brzuszek (25.09.2017, 12:54)




Czyli mam rozumieć że jak nie wydzwonię tych 29zł na miesiąc to zapłacę mniej?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

40 gości i 0 zalogowanych użytkowników