forumnju z rachunkiemofertaInternet Mobilny - korzysta ktoś?

Internet Mobilny - korzysta ktoś?

 

Internet Mobilny - korzysta ktoś? (2017-07-22 00:08)

Kusi mnie ta oferta 40gb za 29zł. Korzysta ktoś z tego? Możecie podzielić się wrażeniami? Działa dobrze?

Kupiłem sobie modem, od miesiąca korzystam z oferty Aero, to znaczy z ich darmowego korzystałem od zawsze ale postanowiłem wykupić pakiet i jakaś porażka, pingi wieczorami są nie do zniesienia, momentami w ogóle mam wrażenie, że prowadzi swoje własne życie.

I jak to wygląda w praktyce? Nie dolicza jakichś magicznych dodatkowych opłat?

U mnie to wygląda tak, że jeden miesiąc potrzebuję korzystać prawie non stop, jednego miesiąca skorzystam ze dwa razy a jeszcze innego wcale.

 

Internet Mobilny - korzysta ktoś? (2017-07-22 21:55)

Jakość działania będzie uzależniona czy będziesz w dobrym zasięgu czy nie. Najlepiej najpierw protestować telefonem z kartą konkretnej telefonii. 


Z nju internetowego korzystam ponad pół roku i nie było jeszcze żadnych problemów. 
40GB na pełnej prędkości a potem lejek 1Mb/s bez limitu transferu. Do podstawowych zastosowań w  zupełności wystarcza. Dodatkowe opłaty mogą się pojawić w przypadku korzystania z tego numeru do rozmów i smsow zgodzie z cennikim (chyba 19 / 9 gr)

 

Internet Mobilny - korzysta ktoś? (2017-07-23 09:44)

Powiem ci,że internet bardzo dobrze się sprawuje :) nie ma żadnych problemów,a gdy wykorzystasz 40gb to internet ci tylko zwolni do 1mb/s,jestem w nju internetowy już koło 4miesięcy i jestem zadowolony :)

~rafał

 

Internet Mobilny - korzysta ktoś? (2017-07-23 13:36)

jestem u nich już 5 miesiąc POLECAM naprawdę warto korzystam duużo z Netu i nie miałem Problemów z szybkością ani zasięgiem ...

 

Internet Mobilny - korzysta ktoś? (2017-07-23 17:15)

Opinie innych w przypadku mobilnego internetu niewiele Ci pomogą, wszystko zależy od obciążenia BTS'ów w Twojej okolicy. Sam piszesz że w przypadku Aero wieczorami pingi są nie do zniesienia. Aero korzysta z BTS'ów Plusa, więc pewnie jak ludzie powracają do domów zaczyna brakować przepustowości. Tu może być lepiej, może być tak samo. To może się też bardzo zmieniać w czasie. Najlepiej sam przetestuj. Jeśli nie masz od kogo pożyczyć karty nju/orange, to kup jakiś starter. jeśli wszystko będzie ok to z tego startera przejdziesz na interesującą Cię ofertę.

 

Internet Mobilny - korzysta ktoś? (2017-07-23 18:11)

No właśnie samo NJU działa tak sobie. Mieszkam w mniejszym miasteczku i to na obrzeżach. W jednym pokoju potrafi być cały zasięg, w drugim jedna kreska. W telefonie też internet działa różnie, zależy "jaki ma dzień". Ale mimo wszystko myślę, że wszystko będzie lepsze niż Aero.
No ale w razie co przecież mogę zrezygnować z tego jeżeli nie będzie mi pasował, prawda?
A poza tym jak w nju internetowym włączyć "Im dłużej tym lepiej"? Konsultant mi mówił, że w nju internetowym ta usługa jest włączona na start domyślnie natomiast na czacie mi powiedziano że muszę ją włączyć smsowo. To jak z tym jest? Bo ja nie będę z tego i tak dzwonił bo karta będzie siedzieć ciągle w modemie.

~nowicjusz

 

Internet Mobilny - korzysta ktoś? (2019-07-10 22:04)

Witam,
Proszę o wyjaśnienie kwoty na fakturze. Zgodnie z umowa miałam płacić 19 zł a naliczono więcej.

~agnieszka

 

Internet Mobilny - korzysta ktoś? (2019-07-11 06:55)

Naprawdę nie widzisz żadnej różnicy  między forum użytkowników a Biurem Obsługi Klienta ?

~gość1562820918833

odpowiedź

Internet Mobilny - korzysta ktoś? | romek7 (22.07.2017, 00:08)

Kusi mnie ta oferta 40gb za 29zł. Korzysta ktoś z tego? Możecie podzielić się wrażeniami? Działa dobrze?

Kupiłem sobie modem, od miesiąca korzystam z oferty Aero, to znaczy z ich darmowego korzystałem od zawsze ale postanowiłem wykupić pakiet i jakaś porażka, pingi wieczorami są nie do zniesienia, momentami w ogóle mam wrażenie, że prowadzi swoje własne życie.

I jak to wygląda w praktyce? Nie dolicza jakichś magicznych dodatkowych opłat?

U mnie to wygląda tak, że jeden miesiąc potrzebuję korzystać prawie non stop, jednego miesiąca skorzystam ze dwa razy a jeszcze innego wcale.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

34 gości i 0 zalogowanych użytkowników