forumnju z rachunkiemofertaprzenoszenie numerów z abonament na subskrypcja - długi czas oczekiwania

przenoszenie numerów z abonament na subskrypcja - długi czas oczekiwania

 

przenoszenie numerów z abonament na subskrypcja - długi czas oczekiwania (2024-03-11 13:38)

Cześć,


miałem dwa numery telefonu  w nju abonament od kilku lat dzisiaj przeniosłem je na nju subskrypcja , o godz. 9:25 zostały pobrane pieniądze z pobranej karty po 19zł , jeden numer w ciągu kilku minut przeszedł na nową uslugę , drugi od 4h godzin wisi taka informacja: 
<font color="#00273f" face="TTFirs" size="3">realizacja w toku , potrzebujemy chwili zajmie to kilka minut</font>
Przez co nie mogę wykonywać żadnych połączeń, brak internetu tak jakby numer nie istniał
Zgłosiłem problem na czacie ale oni mają 48h na weryfikację błędu , czy rzeczywiście tak długo to trwa ? Miał ktoś podobny problem ? 

~kujinazario

 

przenoszenie numerów z abonament na subskrypcja - długi czas oczekiwania (2024-03-11 17:29)

to jest odpowiedź na post:

</div><div><font color="#00273f" face="TTFirs" size="3">potrzebujemy chwili zajmie to kilka minut</font></div><div> 

</div><div>
</div><div>w nju chwila trwa klika minut... to wszystko wyjaśnia :-)
</div>

~gość1710174599585

 

przenoszenie numerów z abonament na subskrypcja - długi czas oczekiwania (2024-03-11 19:36)

minęło 10 godzin , złożone dwie reklamację a ja nadal nie mam dostępu do połączeń itp. numer nie istnieje .



~kujinazario

 

przenoszenie numerów z abonament na subskrypcja - długi czas oczekiwania (2024-03-12 20:11)

Dramat sytuacja nadal nie rozwiązana , od dwóch dni nikt nie może pomóc na każdym kanale komunikacji mówią to samo że sprawa zgłoszona do techników .

 

przenoszenie numerów z abonament na subskrypcja - długi czas oczekiwania (2024-03-15 00:33)

Obsługa klienta to dramat , zbywanie ciągle ta sama informacja że się ktoś tym zajmuje ale ile można czekać ?.
Codzienne telefony i rozmowy na czacie nie pomagają , czas się udać do uke.




Miał ktoś podobny problem z wyłączaniem numeru i pobraniem środków z karty ?

 

przenoszenie numerów z abonament na subskrypcja - długi czas oczekiwania (2024-03-15 06:35)

to jest odpowiedź na post:

Miał ktoś podobny problem z wyłączaniem numeru i pobraniem środków z karty ?

W abonamencie nie pobierają z karty...

~jaa

 

przenoszenie numerów z abonament na subskrypcja - długi czas oczekiwania (2024-03-15 09:21)

czyli świadomie zgadzasz się na klauzulę waloryzacyjną w subskrypcji?

 

przenoszenie numerów z abonament na subskrypcja - długi czas oczekiwania (2024-04-19 08:55)

Podepne się pod temat .
Jak długo oczekuje się na zmiane w abonamencie .  np z nju 29  na  nju 29 z tv .  Wiem że nastąpi to w nowym okresie rozliczeniowym .  Ale ile dni wcześniej trzeba złożyć zlecenie  ?

~gość1713509719033

 

przenoszenie numerów z abonament na subskrypcja - długi czas oczekiwania (2024-04-19 10:57)

to jest odpowiedź na post:

Podepne się pod temat .
<div>Jak długo oczekuje się na zmiane w abonamencie .  np z nju 29  na  nju 29 z tv .  Wiem że nastąpi to w nowym okresie rozliczeniowym .  Ale ile dni wcześniej trzeba złożyć zlecenie  ?

</div><div>
</div><div>Możesz zaryzykować nawet w ostatnim dniu okresu rozliczeniowego ale bezpieczniej 2-3 dni przed.
</div>

~gość1713516632618

 

przenoszenie numerów z abonament na subskrypcja - długi czas oczekiwania (2024-04-20 10:33)

to jest odpowiedź na post:




Możesz zaryzykować nawet w ostatnim dniu okresu rozliczeniowego ale bezpieczniej 2-3 dni przed.


Dzięki za odpowiedz , ale mam jeszcze jedno pytanie .<div >Czy najpierw wyłączyć bieżącą usługe i włączyć przyszłą . Czy tylko włączyć usługę którą chcę posiadać .   ?

~gość1713602036762

odpowiedź

przenoszenie numerów z abonament na subskrypcja - długi czas oczekiwania | ~kujinazario (11.03.2024, 13:38)

Cześć,


miałem dwa numery telefonu  w nju abonament od kilku lat dzisiaj przeniosłem je na nju subskrypcja , o godz. 9:25 zostały pobrane pieniądze z pobranej karty po 19zł , jeden numer w ciągu kilku minut przeszedł na nową uslugę , drugi od 4h godzin wisi taka informacja: 
<font color="#00273f" face="TTFirs" size="3">realizacja w toku , potrzebujemy chwili zajmie to kilka minut</font>
Przez co nie mogę wykonywać żadnych połączeń, brak internetu tak jakby numer nie istniał
Zgłosiłem problem na czacie ale oni mają 48h na weryfikację błędu , czy rzeczywiście tak długo to trwa ? Miał ktoś podobny problem ? 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

14 gości i 0 zalogowanych użytkowników