forumnju z rachunkiemofertaRealny limit maksymalnych wydatków

Realny limit maksymalnych wydatków

 

Realny limit maksymalnych wydatków (2017-08-02 21:55)

Dzień dobry, czy w nju mobile jest możliwość zadeklarowania maksymalnego limitu na fakturę? Tak, żeby wszystkie dodatkowo płatne czynności były do pewnego limitu np. 50 zł. Zawiodłem się u konkurencji, więc chciałbym skorzystać z nju, ale obawiam się, że któregoś miesiąca powita mnie ogromny rachunek.

~jacek4231

 

Realny limit maksymalnych wydatków (2017-08-03 20:34)

Witaj :) są dwa limity które możesz ustawić : limit na usługi premium i antybilishock jeśli chodzi o internet poza granicami Polski .

~korni

 

Realny limit maksymalnych wydatków (2017-08-04 12:03)


[edytowane przez bobi o 13:03 w dniu 2017-08-04]
 

Realny limit maksymalnych wydatków (2019-02-10 15:19)

to jest odpowiedź na post:

Dzień dobry, czy w nju mobile jest możliwość zadeklarowania maksymalnego limitu na fakturę? Tak, żeby wszystkie dodatkowo płatne czynności były do pewnego limitu np. 50 zł. Zawiodłem się u konkurencji, więc chciałbym skorzystać z nju, ale obawiam się, że któregoś miesiąca powita mnie ogromny rachunek.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1549808306322

 

Realny limit maksymalnych wydatków (2019-02-20 16:39)

 a ja mam zablokowane wychodzace i smsy i nawet obsluge klienta i nie amam pojecia jak poprosic o odblokowanie i sprawdzenie ze oplacilam rachunki 

 

Realny limit maksymalnych wydatków (2019-02-20 16:39)

 a ja mam zablokowane wychodzace i smsy i nawet obsluge klienta i nie amam pojecia jak poprosic o odblokowanie i sprawdzenie ze oplacilam rachunki 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Realny limit maksymalnych wydatków (2019-02-20 16:40)

 a ja mam zablokowane wychodzace i smsy i nawet obsluge klienta i nie amam pojecia jak poprosic o odblokowanie i sprawdzenie ze oplacilam rachunki 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Realny limit maksymalnych wydatków (2019-02-20 18:37)

Cześć :) Najszybciej będzie zadzwonić z innego numeru do Biura Obsługi Klienta pod numer 690 610 610. Ewentualnie możesz wysłać zgłoszenie przez formularz kontaktowy załączając potwierdzenie wpłaty. Pozdrawiam :)

 

Realny limit maksymalnych wydatków (2020-07-08 07:47)

to jest odpowiedź na post:

Dzień dobry, czy w nju mobile jest możliwość zadeklarowania maksymalnego limitu na fakturę? Tak, żeby wszystkie dodatkowo płatne czynności były do pewnego limitu np. 50 zł. Zawiodłem się u konkurencji, więc chciałbym skorzystać z nju, ale obawiam się, że któregoś miesiąca powita mnie ogromny rachunek.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1594187221762

odpowiedź

Realny limit maksymalnych wydatków | ~jacek4231 (02.08.2017, 21:55)

Dzień dobry, czy w nju mobile jest możliwość zadeklarowania maksymalnego limitu na fakturę? Tak, żeby wszystkie dodatkowo płatne czynności były do pewnego limitu np. 50 zł. Zawiodłem się u konkurencji, więc chciałbym skorzystać z nju, ale obawiam się, że któregoś miesiąca powita mnie ogromny rachunek.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

39 gości i 0 zalogowanych użytkowników