forumnju z rachunkiemofertaNju Buzz a Nju z Rachunkiem

Nju Buzz a Nju z Rachunkiem

 

Nju Buzz a Nju z Rachunkiem (2017-07-18 20:38)

Witam, od dzisiaj jestem w nju, a dokładniej "najwięcej za 39zł". W momencie gdy sprawdzam ilość internetu na stronie - pokazuje mi że mam Nju Buzz, i 3 giga internetu, gdzie powinienem mieć dobre 20giga internetu, co robić? I okres rozliczeniowy mam 18.07, więc dzisiaj muszę doładować konto czy jak teraz?

 

Nju Buzz a Nju z Rachunkiem (2017-07-18 20:58)

Jak jesteś od dzisiaj to poczekaj do jutra, zwykle w ciągu pierwszej doby nic na stronie nie jest pokazywane poprawnie. Jeśli jutro nadal będą problemy to zadzwoń lub napisz reklamację. Nic nie musisz doładowywać w usłudze nju z rachunkiem, czekaj spokojnie na fakturę.

 

Nju Buzz a Nju z Rachunkiem (2017-07-18 22:12)

Czyli pozostaje mi czekać do jutra minimum, tak? Bo na stronie mam aktywną usługę
<h3>"najwięcej-nie więcej niż 39zł" a jednak mam nju buzz :/
</h3>

 

Nju Buzz a Nju z Rachunkiem (2017-07-22 12:05)

Ziomek, wszystkie te "najwięcej" "nie więcej" to są USŁUGI, które możesz włączyć i wyłączyć. Modyfikują one Twoja ofertę dodając dodatkowe funkcje czy powiększając pakiety. Nju buzz nie jest usługą tylko ofertą. W normalnych sieciach się mówi, że jest abonament albo na kartę. W nju masz z rachunkiem (abonament) albo na kartę. Trochę inne nazewnictwo, zresztą oni w ogóle mają dziwny język jak zauważyłeś. Ja mam nju buzz, włączoną usługę wszystko za 29zl i tyle. Tak ma to wyglądać. Nie patrz na to jak Ci się co nazywa tylko czy faktycznie dostałeś to o co poprosiłeś. Mi po włączeniu usługi zsumowały się wszystkie limity w jedno , wszystko działa. Jeżeli Tobie nie zrobiło się to, co mówi dana usługa to po prostu do nich zadzwoń.

~edark

 

Nju Buzz a Nju z Rachunkiem (2017-07-27 19:58)

Przeszedłem na buzz w trakcie śodków na koncie na doładowywanie. Przyszło mi sporo smsów,że jestem już w taryfie na abonament, że witamy, że nowa taryfa itp... . Cały czas jednak przychodziły smsy, że kończąmi się środki. jak doszło do zera, to mi zblokowało połączenia wychodzące.

Conależy zrobić, żeby w buzz dało sie dzwonić do kogoś?

odpowiedź

Nju Buzz a Nju z Rachunkiem | robson123 (18.07.2017, 20:38)

Witam, od dzisiaj jestem w nju, a dokładniej "najwięcej za 39zł". W momencie gdy sprawdzam ilość internetu na stronie - pokazuje mi że mam Nju Buzz, i 3 giga internetu, gdzie powinienem mieć dobre 20giga internetu, co robić? I okres rozliczeniowy mam 18.07, więc dzisiaj muszę doładować konto czy jak teraz?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

36 gości i 0 zalogowanych użytkowników