forumnju z rachunkiemofertanju buzz koszta miesięczne i ile internetu

nju buzz koszta miesięczne i ile internetu

 

nju buzz koszta miesięczne i ile internetu (2017-07-04 20:40)

Witam.
Mam pytanie odnośnie oferty NJU BUZZ. Czy osobno do końcowego rachunku nalicza się koszt za połączenia komórkowe i osobno za SMS? Przykład: jeśli wygadam za 16zł na komórki i napisze sms za 7zł to w sumie da mi rachunek końcowy za 23zł? A ile jest do tego wszystkiego internetu i czy też jest jakoś dodatkowo płatny?

 

nju buzz koszta miesięczne i ile internetu (2017-07-04 21:28)

W nju buzz bez oferty obniżającej koszty jest tak jak napisałeś - osobno rozmowy, osobno sms i mms, oraz osobno internet. 3GB za max 19 zł, ale ponieważ 1MB kosztuje 0,19 gr, to ten limit osiągniesz przy ok. 150MB.

 

nju buzz koszta miesięczne i ile internetu (2017-07-04 21:49)

A jeszcze zapytam jak sprawa wygląda mając ofertę "wszystko - nie więcej niż 29zł"? W miesiąc w miesiąc nie zapłacę więcej niż 29zł ale mogę zapłacić też mniej?

 

nju buzz koszta miesięczne i ile internetu (2017-07-05 08:35)

Tak, w każdej z tych usług możesz zapłacić mniej. Zasada działania jest taka sama jak w przypadku nju buzz bez żadnej usługi, tyle że kwoty są sumowane . W przypadku ofert "najwięcej - nie więcej niż 39 zł" oraz "wszystko - nie więcej niż 29 zł" sumują się razem wydatki na rozmowy/sms/mms/internet, w przypadku "rozmowy - nie więcej niż 19 zł" osobno rozliczane są rozmowy i internet a osobno smsy i mmsy , dlatego są podane 2 kwoty a rachunek może wynieść 19+9 zł.

odpowiedź

nju buzz koszta miesięczne i ile internetu | mathik (04.07.2017, 20:40)

Witam.
Mam pytanie odnośnie oferty NJU BUZZ. Czy osobno do końcowego rachunku nalicza się koszt za połączenia komórkowe i osobno za SMS? Przykład: jeśli wygadam za 16zł na komórki i napisze sms za 7zł to w sumie da mi rachunek końcowy za 23zł? A ile jest do tego wszystkiego internetu i czy też jest jakoś dodatkowo płatny?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

23 gości i 0 zalogowanych użytkowników