forumnju z rachunkiemofertanju buzz koszta miesięczne i ile internetu

nju buzz koszta miesięczne i ile internetu

 

nju buzz koszta miesięczne i ile internetu (2017-07-04 20:40)

Witam.
Mam pytanie odnośnie oferty NJU BUZZ. Czy osobno do końcowego rachunku nalicza się koszt za połączenia komórkowe i osobno za SMS? Przykład: jeśli wygadam za 16zł na komórki i napisze sms za 7zł to w sumie da mi rachunek końcowy za 23zł? A ile jest do tego wszystkiego internetu i czy też jest jakoś dodatkowo płatny?

 

nju buzz koszta miesięczne i ile internetu (2017-07-04 21:28)

W nju buzz bez oferty obniżającej koszty jest tak jak napisałeś - osobno rozmowy, osobno sms i mms, oraz osobno internet. 3GB za max 19 zł, ale ponieważ 1MB kosztuje 0,19 gr, to ten limit osiągniesz przy ok. 150MB.

 

nju buzz koszta miesięczne i ile internetu (2017-07-04 21:49)

A jeszcze zapytam jak sprawa wygląda mając ofertę "wszystko - nie więcej niż 29zł"? W miesiąc w miesiąc nie zapłacę więcej niż 29zł ale mogę zapłacić też mniej?

 

nju buzz koszta miesięczne i ile internetu (2017-07-05 08:35)

Tak, w każdej z tych usług możesz zapłacić mniej. Zasada działania jest taka sama jak w przypadku nju buzz bez żadnej usługi, tyle że kwoty są sumowane . W przypadku ofert "najwięcej - nie więcej niż 39 zł" oraz "wszystko - nie więcej niż 29 zł" sumują się razem wydatki na rozmowy/sms/mms/internet, w przypadku "rozmowy - nie więcej niż 19 zł" osobno rozliczane są rozmowy i internet a osobno smsy i mmsy , dlatego są podane 2 kwoty a rachunek może wynieść 19+9 zł.

odpowiedź

nju buzz koszta miesięczne i ile internetu | martinezcb (04.07.2017, 21:28)

W nju buzz bez oferty obniżającej koszty jest tak jak napisałeś - osobno rozmowy, osobno sms i mms, oraz osobno internet. 3GB za max 19 zł, ale ponieważ 1MB kosztuje 0,19 gr, to ten limit osiągniesz przy ok. 150MB.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

39 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies