Moderator forum

 

Moderator forum (2013-11-09 22:51)

Witam,


Widze ze na forum pojawia sie dużo postów,  które niestety musi zatwierdzic moderator.
Ale czy taka osoba jak moderator znajduje sie na forum? ;)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Moderator forum (2014-01-02 20:14)

Chyba nie, wątki wiszą od dawna. I do odpowiedzi na zadawane pytania też nie kwapi sie nikt poza użytkownikami.
Ehh... Pozostaje liczyć na poprawe po rozkręceniu sie biznesu.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Moderator forum (2014-01-02 22:29)

zatwierdzenie ze strony moderatora jest w przypadku, kiedy osoba udzielająca się na forum ma status gościa, posty osób zalogowanych są widoczne od razu

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~xodes

 

Moderator forum (2014-01-09 03:28)

to jest odpowiedź na post:

zatwierdzenie ze strony moderatora jest w przypadku, kiedy osoba udzielająca się na forum ma status gościa, posty osób zalogowanych są widoczne od razu



No ok... co nie zmienia faktu, że jest sporo osób ktore zadaje pytania na forum i chciało by uzyskać odpowiedź. Albo zaczerpnąć opinii osob, ktore juz ten abonament posiadają.


Od siebie moge dodać tylko tyle, ze juz rzadko zagladam tutaj na forum... zapłaciłem już 3 rachunek i wszystko jest jak najbardziej ok. Za kazdym razem przed koncem okresu abonamentowego sumowałem moje wydatki i identyczne miałem na fakturach.

Moja dziewczyna przeniosła nr z orange na karte i w ciągu 3 dni już była abonamentem nju (w ramach promocji otrzymała także pendrive njuMobile).
Jak do tej pory nie narzeka na rozmowy, smsy wszystkie dochodzą z internetem też nie ma problemu.


Jeżeli chodzi o mnie to serdecznie polecam ten abonament, aczkolwiek trzeba dokładnie czytać to co się podpisuje i przeczytać dokładnie regulamin a także cennik rozmów.
Głównie należy zwrócić uwagę na e-fakturę, która czasem przy odświeżaniu strony sie "odznacza" po czym przy pierwszym rachunku wielkie zdziwienie skąd się wzięło +200zł.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~aagata4

 

Moderator forum (2018-12-31 07:10)

Witam, w jaki sposób można zgłosić chęć zostania moderatorem?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Moderator forum (2020-03-12 19:17)

to jest odpowiedź na post:



No ok... co nie zmienia faktu, że jest sporo osób ktore zadaje pytania na forum i chciało by uzyskać odpowiedź. Albo zaczerpnąć opinii osob, ktore juz ten abonament posiadają.


Od siebie moge dodać tylko tyle, ze juz rzadko zagladam tutaj na forum... zapłaciłem już 3 rachunek i wszystko jest jak najbardziej ok. Za kazdym razem przed koncem okresu abonamentowego sumowałem moje wydatki i identyczne miałem na fakturach.

Moja dziewczyna przeniosła nr z orange na karte i w ciągu 3 dni już była abonamentem nju (w ramach promocji otrzymała także pendrive njuMobile).
Jak do tej pory nie narzeka na rozmowy, smsy wszystkie dochodzą z internetem też nie ma problemu.


Jeżeli chodzi o mnie to serdecznie polecam ten abonament, aczkolwiek trzeba dokładnie czytać to co się podpisuje i przeczytać dokładnie regulamin a także cennik rozmów.
Głównie należy zwrócić uwagę na e-fakturę, która czasem przy odświeżaniu strony sie "odznacza" po czym przy pierwszym rachunku wielkie zdziwienie skąd się wzięło +200zł.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~tomasz

 

Moderator forum (2020-03-12 19:21)

to jest odpowiedź na post:



No ok... co nie zmienia faktu, że jest sporo osób ktore zadaje pytania na forum i chciało by uzyskać odpowiedź. Albo zaczerpnąć opinii osob, ktore juz ten abonament posiadają.


Od siebie moge dodać tylko tyle, ze juz rzadko zagladam tutaj na forum... zapłaciłem już 3 rachunek i wszystko jest jak najbardziej ok. Za kazdym razem przed koncem okresu abonamentowego sumowałem moje wydatki i identyczne miałem na fakturach.

Moja dziewczyna przeniosła nr z orange na karte i w ciągu 3 dni już była abonamentem nju (w ramach promocji otrzymała także pendrive njuMobile).
Jak do tej pory nie narzeka na rozmowy, smsy wszystkie dochodzą z internetem też nie ma problemu.


Jeżeli chodzi o mnie to serdecznie polecam ten abonament, aczkolwiek trzeba dokładnie czytać to co się podpisuje i przeczytać dokładnie regulamin a także cennik rozmów.
Głównie należy zwrócić uwagę na e-fakturę, która czasem przy odświeżaniu strony sie "odznacza" po czym przy pierwszym rachunku wielkie zdziwienie skąd się wzięło +200zł.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~tomasz

 

Moderator forum (2020-04-23 06:13)

20

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~cpjjwwhv

odpowiedź

Moderator forum | xodes (09.11.2013, 22:51)

Witam,


Widze ze na forum pojawia sie dużo postów,  które niestety musi zatwierdzic moderator.
Ale czy taka osoba jak moderator znajduje sie na forum? ;)
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

26 gości i 0 zalogowanych użytkowników