forumnju z rachunkiemofertaNumer dodatkowy i internet dodatkowy

Numer dodatkowy i internet dodatkowy

 

Numer dodatkowy i internet dodatkowy (2017-05-16 21:41)

Witam
Posiadam numer główny w nju (nju buzz - jeden na wszystko).
Chcę do tego dodać drugi numer dodatkowy oraz internet dodatkowy.
Od 5 miesięcy mam włączoną usługę im dłużej tym lepiej, czyli za miesiąc podwoi mi się ilość w pakiecie danych z numeru głównego (z 13GB do 26GB).
Czy dobrze rozumiem, że jeżeli dołączę dodatkowy numer i internet dopłacę 9zł+19zł (28zł) do obecnego rachunku i na trzech numerach będę miał łącznie do wykorzystania 26GB +20GB danych ? Czy pakiet internetowy również się podwoi (czyli 26GB + 40GB) ?
Jak będzie wyglądała sprawa później tzn. po 8-miesiącach ?

 

Numer dodatkowy i internet dodatkowy (2017-05-17 08:05)

Dobrze rozumiesz, pakiet będzie współdzielony na wszystkich 3 numerach, a nju internet dodatkowy również będzie podwojony - dokupujesz usługę do swojego konta, którego staż określa nr główny (tylko na nim możesz włączyć usługę "im dłużej tym lepiej" oraz dokonać zmiany "pakietu" krajowego). Po 8 miesiącach nic się nie zmieni, usługa "im dłużej tym lepiej" zmienia ilości danych po 6, 12 i 24 miesiącach, natomiast jeśli chodzi ci o płatności to tylko nr główny zostaje pozbawiony "dociążenia" po 3 miesiącach. Za "nju dodatkowy" i "nju internet dodatkowy" zawsze płacisz ich cenę, nawet jeśli ich nie używasz.

odpowiedź

Numer dodatkowy i internet dodatkowy | gość1494914875677 (16.05.2017, 21:41)

Witam
Posiadam numer główny w nju (nju buzz - jeden na wszystko).
Chcę do tego dodać drugi numer dodatkowy oraz internet dodatkowy.
Od 5 miesięcy mam włączoną usługę im dłużej tym lepiej, czyli za miesiąc podwoi mi się ilość w pakiecie danych z numeru głównego (z 13GB do 26GB).
Czy dobrze rozumiem, że jeżeli dołączę dodatkowy numer i internet dopłacę 9zł+19zł (28zł) do obecnego rachunku i na trzech numerach będę miał łącznie do wykorzystania 26GB +20GB danych ? Czy pakiet internetowy również się podwoi (czyli 26GB + 40GB) ?
Jak będzie wyglądała sprawa później tzn. po 8-miesiącach ?

wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

57 gości i 1 zalogowanych użytkowników