forumnju z rachunkiemofertaNumer dodatkowy i internet dodatkowy

Numer dodatkowy i internet dodatkowy

 

Numer dodatkowy i internet dodatkowy (2017-05-16 21:41)

Witam
Posiadam numer główny w nju (nju buzz - jeden na wszystko).
Chcę do tego dodać drugi numer dodatkowy oraz internet dodatkowy.
Od 5 miesięcy mam włączoną usługę im dłużej tym lepiej, czyli za miesiąc podwoi mi się ilość w pakiecie danych z numeru głównego (z 13GB do 26GB).
Czy dobrze rozumiem, że jeżeli dołączę dodatkowy numer i internet dopłacę 9zł+19zł (28zł) do obecnego rachunku i na trzech numerach będę miał łącznie do wykorzystania 26GB +20GB danych ? Czy pakiet internetowy również się podwoi (czyli 26GB + 40GB) ?
Jak będzie wyglądała sprawa później tzn. po 8-miesiącach ?

 

Numer dodatkowy i internet dodatkowy (2017-05-17 08:05)

Dobrze rozumiesz, pakiet będzie współdzielony na wszystkich 3 numerach, a nju internet dodatkowy również będzie podwojony - dokupujesz usługę do swojego konta, którego staż określa nr główny (tylko na nim możesz włączyć usługę "im dłużej tym lepiej" oraz dokonać zmiany "pakietu" krajowego). Po 8 miesiącach nic się nie zmieni, usługa "im dłużej tym lepiej" zmienia ilości danych po 6, 12 i 24 miesiącach, natomiast jeśli chodzi ci o płatności to tylko nr główny zostaje pozbawiony "dociążenia" po 3 miesiącach. Za "nju dodatkowy" i "nju internet dodatkowy" zawsze płacisz ich cenę, nawet jeśli ich nie używasz.

odpowiedź

Numer dodatkowy i internet dodatkowy | martinezcb (17.05.2017, 08:05)

Dobrze rozumiesz, pakiet będzie współdzielony na wszystkich 3 numerach, a nju internet dodatkowy również będzie podwojony - dokupujesz usługę do swojego konta, którego staż określa nr główny (tylko na nim możesz włączyć usługę "im dłużej tym lepiej" oraz dokonać zmiany "pakietu" krajowego). Po 8 miesiącach nic się nie zmieni, usługa "im dłużej tym lepiej" zmienia ilości danych po 6, 12 i 24 miesiącach, natomiast jeśli chodzi ci o płatności to tylko nr główny zostaje pozbawiony "dociążenia" po 3 miesiącach. Za "nju dodatkowy" i "nju internet dodatkowy" zawsze płacisz ich cenę, nawet jeśli ich nie używasz.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

22 gości i 1 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies