forumnju z rachunkiemusługiPOZA ZASIĘGIEM SIECI ?! PRZY WŁĄCZONYM TELEFONIE !!

POZA ZASIĘGIEM SIECI ?! PRZY WŁĄCZONYM TELEFONIE !!

 

POZA ZASIĘGIEM SIECI ?! PRZY WŁĄCZONYM TELEFONIE !! (2017-05-25 01:11)

Od jakiegoś czasu przy włączonym telefonie zazwyczaj nie używanym osoby pośrednie nie mogą się do mnie dodzwonić bo jestem poza zasięgiem sieci i sms dochodzą później !!! Nie wiem czy to wina telefonu ale raczej nie. Mam tak kilka razy dziennie xd 

 

POZA ZASIĘGIEM SIECI ?! PRZY WŁĄCZONYM TELEFONIE !! (2017-05-29 13:57)

Witam.
To może być wina telefonu.
Jaki to dokładnie model? Jaki zasięg masz na telefonie?
Jaką masz kartę sim? Wymieniana była czy starszy typ?

 

POZA ZASIĘGIEM SIECI ?! PRZY WŁĄCZONYM TELEFONIE !! (2017-05-29 23:24)

Miałem kiedyś podobny objaw na dwóch różnych numerach i dwóch różnych telefonach. Tylko problem sam się pojawił i sam zniknął, więc nawet nie musiałem pisać reklamacji.
Biorąc pod uwagę, że Orange miało kilka dni temu awarie to może to być wina sieci.

 

POZA ZASIĘGIEM SIECI ?! PRZY WŁĄCZONYM TELEFONIE !! (2017-06-20 00:18)

model samsung galaxy grand prime na telefonie zasięg minimalny ale najczesciej dzieje się to przy włączonym wifi w domu xd karte mam od początku bycia w nju mobile moze z rok albo niecały mam tą kartę

odpowiedź

POZA ZASIĘGIEM SIECI ?! PRZY WŁĄCZONYM TELEFONIE !! | gość1495667508290 (25.05.2017, 01:11)

Od jakiegoś czasu przy włączonym telefonie zazwyczaj nie używanym osoby pośrednie nie mogą się do mnie dodzwonić bo jestem poza zasięgiem sieci i sms dochodzą później !!! Nie wiem czy to wina telefonu ale raczej nie. Mam tak kilka razy dziennie xd 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

26 gości i 2 zalogowanych użytkowników